азаровАзаров попросив студентів повідомляти про вимагання грошових внесків у вишах і пообіцяв дати міністру освіти і науки розпорядження припинити подібну практику.

Прем’єр-міністр Микола Азаров має намір дати міністру освіти і науки розпорядження припинити практику обов’язкових добродійних внесків у вишах для абітурієнтів і студентів, які вступають до магістрату, при поселенні в гуртожитки, пише Голос Столиці. Про це він повідомив на своїй сторінці у Facebook.

Він попередив, що за наявності таких фактів керівники вищих навчальних закладів звільнятимуться з посади. Також глава уряду попросив усіх студентів, з яких вимагають так звані добродійні внески, повідомляти про це уряду.

«Дуже приємно відзначити, що велика робота, що проводиться із вдосконалення організації вступної кампанії, нарешті дала добрий позитивний результат, і цього року вона пройшла дуже організовано і практично немає критичних зауважень. Що ж до обов’язкових добродійних внесків, то я як прем’єр-міністр віддам відповідне розпорядження міністру освіти про негайне припинення подібної практики», – наголосив Азаров.

Коментарі закриті.