"Автодор" хочуть розділити на три частиниФункції проектування, будівництва та контролю якості автомобільних доріг в Україні будуть розділені. Про це повідомив прем’єр-міністр України Микола Азаров, пише ТСН.

– Ми таку проблему зараз вирішуємо, важку проблему, але вирішуємо. Як це – в одному органі зосереджені проектування, будівництво і прийом якості? Це все один орган, але якщо я сам проектую, сам будую і сам приймаю роботу, яку оцінку я поставлю собі? – задався питанням прем’єр.

На думку Миколи Азарова, ці функції необхідно розділити між відповідним організаціям.

– Одна організація проектує у відповідності з сучасними вимогами, інша організація береться будувати, а третя організація повинна приймати. Здавалося б, все так просто, а чому досі цього не зроблено? Це буде зроблено, – запевнив прем’єр.

Голова уряду також зазначив, що Україна з року в рік буде нарощувати обсяги будівництва доріг, зокрема, на основних транспортних коридорах з Європою. На даний час в Україні основним органом у сфері проектування, будівництва та контролю якості доріг є Державне агентство автомобільних доріг України (“Укравтодор”).

Коментарі закриті.