Обласна олімпіада з музичної літератури серед шкіл естетичного вихованняМенська гімназистка Катерина Ткаченко грає на скрипці, восьмикласниці міської школи ім. Т.Г.Шевченка Анна Степанова і Катерина Лазаренко проявляють музичний талант у грі на домрі та баяні. Але не тільки ноти та гами цікаві дівчатам.

Обласна олімпіада з музичної літератури серед шкіл естетичного виховання відбулася 22 березня. На базі Чернігівського музичного училища ім. Л. Ревуцького зібралися понад сто юних учасників майже з усіх районних центрів.

– Змагання були досить серйозними, – ділиться враженнями викладач нашої дитячої музичної школи Оксана Шаповалова. – Олімпіада проходила у вигляді тестів різного плану: біографії композиторів, їхня творчість, знання різних форм, жанрів та термінів класичної музики. Готувалися майже півроку.

І, як виявилося, не даремно. Аня Степанова повернулася додому із бронзовою медаллю, Катерина Ткаченко – із золотою. А Катя Лазаренко, яка також виборола «золото», взагалі набрала найбільше балів серед учасників.

Після олімпіади меняни відвідали музеї та здійснили екскурсію чернігівським Валом.

А трьома днями раніше проходили змагання серед виконавців на різних музичних інструментах. Боролися за перемогу духовики, піаністи, домристи, скрипалі, вокалісти та інші. Дует наших баяністів у складі Ірини Мигулі та Альони Повітко (підготувала викладач Світлана Варушичева) посів третє місце у своїй групі.

Коментарі закриті.