Антимонопольний комітет попереджає учасників продовольчих ринків про неприпустимість необґрунтованого підвищення підвищення цін напередодні Великодня.

Про це перший заступник голови АМКУ Юрій Кравченко заявив під час відеоконференції, яка відбулася в редакції газети «Бизнес», повідомляє прес-служба АМКУ.

– Якщо будуть виявлені випадки змов основних учасників ринку продовольчих товарів, і ми їх доведемо, Антимонопольний комітет прийматиме щодо винуватців жорсткі заходи, – наголосив з цього приводу Юрій Кравченко.

Перший заступник голови Комітету порадив представникам бізнесу запроваджувати знижки на товар напередодні Великодня, як це відбувається на новорічні свята, і отримувати прибуток завдяки збільшенню обороту, а не за рахунок підвищення цін.

Разом з цим, Юрій Кравченко закликав бізнес-спільноту дотримуватися чесних звичаїв на економічному просторі: «якщо у вас немає розуміння, як потрібно вибудовувати ці чесні звичаї, Антимонопольний комітет України готовий бути союзником та підставити своє плече. З іншого боку, якщо ви бачите, що ваш сусід по бізнесу діє нечесно та проти правил, звертайтеся до Комітету. Ми забезпечимо вам надійний захист на ринку».

Мітки: ,

Коментарі закриті.