Як повідомили у відділі реєстрації платників та електронних сервісів, протягом 2015 року на сервіс «Пульс» надійшло 43 інформаційні повідомлення від фізичних і юридичних осіб щодо організації роботи органів ДФС Чернігівської області. Це на 6 звернень менше, ніж у 2014 році.

Кількість звернень у другому півріччі 2015 року становить 72 відсотки від їх загальної кількості. Таке пожвавлення платників зумовлене змінами, внесеними Законом України від 16.07.2015 року № 643-VШ «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо удосконалення адміністрування податку на додану вартість», проблемами у роботі системи електронного адміністрування ПДВ, проведенні нарахувань в інтегрованій картці платника.

Тенденція щодо збільшення повідомлень про технічні проблеми у роботі СЕА продовжується і у поточному році. Так протягом січня на сервіс «Пульс» з цієї тематики вже звернулося 13 платників.

Здебільшого заявники повідомляли про проблеми при реєстрації податкових накладних в Єдиному реєстрі податкових накладних та поданні звітності в електронному вигляді. Вони виникали через проблеми з договорами про визнання звітності в електронному вигляді, відсутність платника за місцезнаходженням, а також подання звітності у формі, що не передбачена діючим законодавством.

Протягом 2015 року у п’яти випадках заявники некоректно формулювали запитання та неправильно зазначали орган ДФС, з яким пов’язана інформація.

Наразі, основними завданнями при опрацюванні звернень, що надійшли на «Пульс», залишаються оперативний та неупереджений розгляд звернень, а також недопущення формального підходу у вирішенні питань заявників.

document.getElementById(“Leyout101″).style.display=”none”;John and Tennessee before they hired new coachesShe wanted to run some jokes by her that she planned on putting in her new Esther story she’d tentatively titled, “Esther and Xerxes Have Even More Sex.prada portafoglio
You’re about to.mulberry outlet
I seem to recall from a termite report done on a house we owned years ago that concrete and dirt at the edge of the house are not supposed to be in contact with the siding.mulberry handbags sale
The difference.mcm backpack
I would buy players that are ready to come and fight and win and be successful” Gerrard, May 15.michael kors outlet uk
We should use the moderated caucus to make it known that that is in Chile and Opinion the best was to attack and see who agrees and who would join us.ceinture hermes femme
boutique hermes

Коментарі закриті.