суд

Саме з цього дня почалося впровадження програми «Електронний суд». Кожен бажаючий учасник кримінального (!) процесу, підсудний, потерпілий, свідок і т. д. матиме змогу отримувати повістки, ухвали суду, копію вироку тощо на власну електронну пошту. Ця послуга для тих, у кого є Інтернет. У кого немає, одержуватиме все у письмовому вигляді. Нововведення має прискорити доступ громадян до процесуальних документів і зменшити фінансове навантаження на суди (витрати паперу, конверти тощо).

Щоб отримати на електронку судове рішення, потрібно до суду, в якому розглядається чи вже розглянули справу, подати заяву за формою, що оприлюднена на сайті Державної судової адміністрації або у будь-якому суді на офіційному стенді. Потім слід зареєструватися на домені ©mail.gov.ua. Реєстрація почалася з понеділка, а розсипка запрацює з липня. Також планується СМСрозсилка судових рішень на мобільні телефони.

Увага! Якщо ви не точно вкажете адресу своєї електронної пошти чи номер мобільного телефону, суд не несе відповідальності за те, що призначені вам документи отримає хтось інший.

Валентина Остерська, тижневик «Вісник Ч».

Коментарі закриті.