futbol1У суботу 8 серпня, відбулися матчі групового етапу турніру U-18.
Матчі проходили у Мені і в Березному, у фінальну стадію турніру вийшли чотири команди. Фінальний етап змагань пройде у Мені 15 серпня на стадіоні “Колос”.

З групи А у фінал вийшли збірна Мени, яка виграла 5-0 у команди з Макошине та обіграла команду з Кукович 7-1, а також Куковичі, які в свою чергу виграли у макошинці з рахунком 7-1.
У групі В команда Березного обіграла команду Дягови з рахунком 3-0 і команду Феськівка 1-0, друге місце дісталося феськовцам, які зіграли 1-1 з дяговцамі, але за рахунок меншої різниці пропущених м’ячів також виходять у фінальну пульку.

Раніше, 1 серпня, у Макошине відбувся перший турнір серії U серед юнаків до 16 років.
У ньому приймали участь чотири команди з Менського району.
За жеребом першими грали збірна Мени та збірна Куковичі і Дягови.З рахунком 2-1 перемогли меняни.

В другому матчі зустрічались збірна Макошине та збірна Березни у напруженому поєдинку перемогу з рахунком 2-0 здобули березнянці.
Третє місце за підсумками півфіналів розігрували між собою КуДя та Макошине, до останньої хвилини на полі точилась запекла боротьба,але в останню мить гравці збірної КуДя вирвали перемогу з рахунком 3-2.
В фінальній грі зійшлися збірна Мени та збірна Березни.Меняни з перших хвилин захопили ініціативу і вже до перерви рахунок був 2-0 на їх користь.Після перерви м’яч ще три рази побував у сітці воріт березнянців, у підсумку збірна Мени перемогла з рахунком 5-0 і стала переможцем турніру.
Турнір провели РО ФСТ “Колос” та Асоціація Сільського Футболу Чернігівської області за підтримки Аграрної партії Украіни.
Фінальний етап змагань пройде у Мені 15 серпня на стадіоні “Колос”.