14-sesiyaПозачергова сесія Менської міськради була проведена 28 листопада.

 

 

Дивлюся я на оцих от депутатів міськради та міського голову і задаюся питанням – хто вони такі? Самі себе вони вважають представниками народу. На якій підставі? Тому, що люди за них проголосували під час виборів.

Проголосували. І що, це дає їм право приймати рішення без народу і замість народу?

Сто років тому розпочався процес перетворення українців в рабів, котрим категорично було заборонено самим вирішувати свою долю. Розкуркулювали, морили голодом, топили під час війни в Дніпрі, виселяли до Сибіру та завозили на їх місце інородців. В той час, коли інші народи набували культури суспільного самоуправління, коли інші народи проганяли геть всіляких вождів і вчилися розробляти закони та жити за ними, українців привчали жити в рабстві. Компартійному, радянському. Привчили. Люди покірно ходили на вибори обирати собі рабовласників. І зараз роблять те саме. І тоді, і зараз обранці приймали та приймають рішення без участі людей. Більше того, зі своєю рабською психологією навіть зрозуміти не можуть, як може бути по іншому! Коли депутат міськради, голова постійної комісії з питань депутатської етики, законності та ще чогось там каже про те, що має бути “ведущий” міський голова, котрий веде народ, то про що ще можна говорити!

Коли на чолі суспільства стоїть “ведущий”, будь то Ленін, Хрущов чи Примаков, а не висока культура народу, то такий народ приречений.

Так, освіта і культура ще вкрай погано працюють на розвиток населення до рівня відповідальних громадян, до рівня, котрий би дозволив запровадити самоврядування. Але їх потрібно розвивати, а не знищувати!

Дуже характерне бажання депутата міськради Небери виселити з колишнього приміщення райкому партії бібліотеки та заселити туди керівних чиновників майбутньої об’єднаної громади. Все вірно, для таких як Примаков і Небера головним є постати над народом і керувати ним. І діяльність колишнього райкому компартії для них дуже гарний приклад, чим менш суспільно-політично освічений народ, тим для бажаючих керувати в компартійному стилі краще. Зрозуміло, високоосвічені люди рабство не сприймають, позбавлені належної культури самі обирають рабовласників.

Попереду обговорення об’єднання територіальних громад. Автор подивиться, як воно буде проходити. І те, наскільки свідомо та активно меняни проявлять себе, буде оцінкою діяльності депутатів міськради.

Прошу до перегляду:

Коментарі закриті.