ДО ЗЕМЛЯКА НА СВЯТО

Минулої суботи делегація Менщини вітала з 75-річчям Олексія Довгого у Києві.

Її очолили голова райдержадміністрації П.Ф.Киценко та голова районної ради М.П.Кот. Урочистості відбувалися у Будинку вчителя. Сільський голова Городища С.В.Краєвенко вручив поету-земляку посвідчення Почесного жителя села. Аматори районного Будинку культури взяли участь у святковому концерті. Народна артистка України Оксана Білозір вручила квіти і щиро подякувала солісту Олексію Бакуті за виконану ним пісню «Невідомому солдату» на слова О.П.Довгого.

НАШІ – СЕРЕД КРАЩИХ

Грамоту і кубок отримав відділ освіти рай-держадміністрації за спортивні досягнення школярів Менщини.

Управління освіти і науки обласної держадміністрації нагородило наш район цими відзнаками за зайняте третє місце у III спортивних іграх школярів Чернігівщини у 2003 – 2004 навчальному році у другій групі міст та районів.

НОВОСІЛЛЯ

Районне управління юстиції змінило адресу.

Його працівники в повному складі перебралися в приміщення колишнього банку «Україна». Номери телефонів залишилися ті ж. Про це розповів державний виконавець Є.О.Міщенко.

РОЗШИРЮЄТЬСЯ ТЕЛЕФОННА МЕРЕЖА

У Блистові незабаром додатково запрацюють 50 телефонів.

У селі розпочалися роботи по розширенню і реконструкції телефонної мережі. Повітряні дроти телефонного зв’язку міняються на підземний кабель. Реконструкцію здійснює Менський Центр електро-зв’язку №3. Однак, як зазначив сільський голова Блистови Ю.М.Мишкін, півсотня додаткових номерів для цього села – не розв’язання проблеми, адже бажаючих мати телефон у себе в хаті більше.

ОНОВЛЮЄТЬСЯ ГОЛОВНА МАГІСТРАЛЬ МІСТА

На головній вулиці Мени іде капітальний ремонт дорожнього покриття.

Це ремонт плановий. Передбачається виконати його від Троїцького базару і до бази ЗАТ «ШРБУ-82». До речі, якраз це підприємство і виконує ремонтні роботи. Як зазначив міський голова М.Д.Кадушко, ремонтники працюють злагоджено, дружно й організовано. Оскільки ця дорога державного значення, то фінансується ремонт службою автомобільних доріг області. Як сказав керівник ЗАТ «ШРБУ-82» О.М.Тишина, це буде своєрідний подарунок шляховиків менянам до Дня міста, тобто до 19 вересня.

ЄГЕРІВ ПОБІЛЬШАЄ

7 вересня сесія обласної ради затвердила рішення про передачу 18,2 тисячі гектарів мисливських угідь нашого району чернігівській фірмі «Пласт».

Але, як зазначає голова районної організації УТМР М.О.Железняк, мисливсько-рибальське товариство району діятиме і надалі. Адже всього мисливських угідь у районі 127,4 тисячі гектарів. «Пласт» же господарюватиме в орендованих угіддях, для чого передбачається штат єгерів.

ВОГОНЬ ХАЛАТНОСТІ НЕ ПРОЩАЄ

За останній час у районі сталися дві пожежі, а причина бід одна – необережне поводження з вогнем.

Так, у Бірківці горів житловий будинок, а у Чапаєвці – хлів. Служба порятунку нагадує: вогонь має бути під контролем, за безпечність він карає жорстоко.