БІЛЯ ДЯГОВИ АВАРІЙНО ПРИЗЕМЛИВСЯ ЛІТАК

О 14.55 у четвер, 22 січня, поблизу Дягови здійснив аварійну посадку учбово-тренувальний літак Л-39 військової частини А-4114 Військово-повітряних сил МО України, що дислокується в м. Чернігові.

При виконанні фігури вищого пілотажу "Петля Нестерова" на висоті 2400 м сталася відмова одного з двигунів та втрата обертів. На висоті 450 м екіпажу вдалося запустити двигун, але без виходу на номінальну потужність, тому пілоти здійснили аварійну посадку без випуску шасі. Під час посадки був пошкоджений один закрилок, екіпаж у складі двох пілотів не постраждав.
Лтак знайшла рятувальна парашутно-десантна група на вертольоті МІ-8 в/ч МНС Д-0170 м. Ніжина, яка виявила літак і доставила екіпаж у розташування частини А-4114. На місце події виїжджали дві пожежні автоцистерни - з Мени та Березни.ПОТРОХУ І НЕ ВСІМ

Нещодавно семенівцям повернули частину грошей, витрачених на виготовлення державних актів на право приватної власності на землю.

- Загалом 522-м семенівцям відповідно до угоди з Проектом підтримки приватизації землі в Україні Агентства США з міжнародного розвитку надійшло 5730 грн., - повідомила сільський голова С.В.Пилипенко. - Фактично кожен власник держакту отримав по 11 гривень. Усього.
А от власники землі у Локнистому, Макошине і Чапаєвці, які теж сподівалися на безкоштовне виготовлення держактів (що їм тим самим Проектом було обіцяно), не отримали ні копійки. І не отримають, бо їхні населені пункти один за одним були з переліку викреслені.ПОЖЕЖНУ УТРИМУВАТИМЕ ГРОМАДА

На баланс місцевої ради передано пожежну частину в Локнистому.

Раніше, поки існувало місцеве господарство ТОВ "Маяк", кошти на бензин, експлуатацію пожежної машини та заробітну плату команді вогнеборців виділяло саме воно. "Нині ми створили шість дотаційних робочих місць у пожежній частині, - повідомив сільський голова Локнистого В.М.Сіренко, - зарплату пожежникам цілий рік виплачуватиме районний центр зайнятості. А на обслуговування техніки доведеться збирати кошти з громади".ВЛАСНИЙ ГІМН І ГЕРБ

хочуть мати дягівчани.

Це питання було обговорено на сесії Дягівської сільської ради, яка й прийняла рішення про проведення конкурсу на кращий текст сільського гімну і ескіз герба. Місцевий фермер О.І.Бутенко пообіцяв виділити переможцю конкурсу грошову винагороду. Про це повідомив депутат Дягівської сільради О.О.Павленко.ДІТЕЙ ЗАБРАЛИ У ПРИТУЛОК

Трьох неповнолітніх дітей з неблагополучної багатодітної родини з Феськівки 17 січня забрали до Чернігівського притулку для неповнолітніх "Надія".

Як повідомив начальник служби у справах неповнолітніх райдержадміністрації В.В.Казіміров, ці діти бродяжили, часом не ночували вдома. А батько за це їх час від часу своєрідно "виховував": гумовим шлангом.НАДОЇЛИ БІЛЬШЕ

Як повідомив головний спеціаліст галузі тваринництва райсільгоспуправління Г.В.Слобода, у сільськогосподарських виробничих підрозділах різних форм господарювання на початок нинішнього року налічувалося: великої рогатої худоби - 10 тисяч 791 голова (в тому числі корів - 3 тисячі 363 голів); свиней - 3 тисячі 370 голів, овець - 671, коней - 438, птиці - 317 голів.

Вирощено худоби і птиці в живій вазі 1 тисячу 261 тонну. Валовий надій молока склав 7 тисяч 159 тонн, що становить по 1 тисячі 992 кілограма в середньому на одну корову і більше на 82 кілограма проти минулого року.ПОМЕРЛА ВІД ПОБОЇВ

* Два раніше судимі жителі Мени, які ніде не працюють, серед ночі зайшли в дім до 78-річної мешканки райцентру, побили її сина і забрали телефон, настінне дзеркало, наручний годинник і сонцезахисні окуляри.
* 57-річна менянка, керуючи автомобілем ВАЗ-2109, не впоралась із управлінням і наїхала на велосипедистку. Потерпілу доставлено у лікарню з травмами.
* Троє жителів Березни, які ніде не працюють, вкрали у своєї землячки п'ять 40-літрових алюмінієвих бідонів.
* 38-річний бірківчанин украв у жителя свого села велосипед. Викрадене вилучено і повернуто власнику.
* 24-річний житель Березни, раніше судимий і який ніде не працює, вкрав з хліва своєї односельчанки водяний насос.
* На другий день Різдва 37-річний березнянець під час сварки побив свою дружину. Від отриманих травм вона померла у лікарні.
По всіх вищенаведених фактах правоохоронці проводять перевірки.