Цього року «Золотий Фенікс» прилетить до нас уп’ятнадцяте. Ювілейний благодійний фестиваль  розпочнеться у суботу о 16.00 у районному Будинку культури. Він обіцяє бути ще більш масштабним та видовищним, ніж його попередники.

Готують сюрпризи

– Цього року на глядачів чекає велика і різноманітна програма, – анонсує подію для читачів найближчої газети директор районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Вікторія Неруш. – Будуть пісні, танці, інструментальна музика, гумор. Абсолютно нові номери, нові костюми. Ми також плануємо показати публіці міні-кіно «15 років за 10 хвилин» про те, як змінювалось обличчя фестивалю з моменту його появи.

Перед початком заходу у фойє районного Будинку культури пройде вікторина «Якщо все про «Фенікс» знаєш, приз чудовий забираєш». Це гарна можливість для ерудитів та шанувальників «Золотого Фенікса» розправити крила та заробити власними знаннями пам’ятний подарунок. Так що варто прийти трохи раніше.

Цього року на фестивалі має відбутися багато такого, чого не було раніше, організатори готують для глядачів чимало несподіванок.

Перші гривні витрачали на «Фенікс»

За 15 років існування «Золотий Фенікс» надав допомогу понад півтисячі родин району, було зібрано майже 40 тисяч гривень. Це чимало, якщо врахувати, що, скажімо, у 1996 році квиток коштував лише одну гривню, і на той час це були пристойні гроші.

До речі, з середини вересня того ж 96-го українська гривня стала єдиним законним засобом платежу на території України, а карбованці були повністю вилучені з обігу. Так що квитки на «Фенікс» тоді купували на перші новенькі гривні.

Допомагали… чобітьми

Завдяки «Золотому Феніксу» допомогу отримують багатодітні родини, діти-сироти, інваліди, виділяються премії творчій молоді. Раніше зібрані кошти видавали тим, хто їх потребує, одразу після заходу. Віднедавна їх розподіляють за призначенням протягом усього року.

Як розповіли організатори, найперший «Золотий Фенікс» планувався як акція допомоги дітям із багатодітних сімей. За задумом автора ідеї, тодішнього директора молодіжного центру Тетяни Дмитренко, фестиваль мав зібрати кошти на теплий одяг та взуття для дітей напередодні зими.
У ранні роки на зібрані гроші закуповували взуття різних розмірів та фасонів і утеплювали тих, хто цього конче потребував.

Окрім реалізації благодійних запрошень, на концертну програму зібрати кошти допомагають і численні спонсори фестивалю. Традиційно «Золотий Фенікс» підтримує і «Наше слово».

Коментарі закриті.