Про цю трагічну смерть вже другий тиждень говорять у районі. Поїхав вранці чоловік на роботу, а за кілька годин – його вже нема… Вдовою лишилася молода дружина, сиротою – маленька донечка. Хто ж винен у цій трагедії?

Розбирали нелегально

Дружина покійного навідріз відмовилася спілкуватися з журналістом. Каже, нехай люди що хочуть, те й балакають, а чоловіка – не повернути. І їй нести увесь цей біль далі по життю…

Їдемо до Ушні. Хто найпевніше та найбільш достовірно знає про місцеві події? Звісно, місцева влада. Та у сільраді нам сказали, що жодної інформації не мають. Ні про те, хто організував роботи, ні про те, кому те зерносховище належить.

– Мо, Ключкею (колишній голова ушнянського ТОВ «Нове життя» – авт.) належить, – сказали. – Але головиха нині у відпустці. Вона теж нічого не знатиме.

Отакої! Серед білого дня поряд із сільрадою гине людина – місцева влада не в курсі. Поспитали у селян – ті теж достовірної інформації не мають.

Телефонуємо Михайлу Ключкею:

– Не скажете, чиє то приміщення розбирали? І хто?

– Я стільки років там уже не живу, – відповів той. – І жодного відношення тепер до майна колишнього сільгосппідприємства не маю. Там порядку нема давно. І зовсім не дивно, що хтось самовільно розтягає колись спільне майно.

Телефонуємо до відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та п

рофесійних захворювань України в Менському районі. Його директор Галина Коваленко повідомила, що у разі настання нещасного випадку роботодавець зобов’язаний сповістити про це Фонд та територіальне управління Держгірпромнагляду у Чернігівській області. Стосовно випадку в Ушні – жодних повідомлень до їхнього відділення Фонду не надходило. І до Держгірпромнагляду – також. Очевидно, що роботи, які призвели до загибелі людини, були нелегальними.

Впало бетонне перекриття

Звертаємося за інформацією до правоохоронців. У районному відділі УМВС України в Чернігівській області повідомили, що за даним фактом порушена кримінальна справа, триває слідство. А до його завершення поширювати якусь інформацію і оприлюднювати версії трагедії не будуть. Тож маємо лише попередню інформацію.

Отож, 8 листопада зранку в Ушні бригада чоловіків розбирала цегляне приміщення колишнього зерносховища. У процесі роботи житель Мени регулював рух вантажівки, аби машина заїхала під завантаження цегляного бою. Чоловік стояв усередині сховища і подав сигнал водієві, авто стало рухатися заднім ходом і верхньою частиною лівого борту зачепило бетонну балку перекриття. Далі уся ця маса рухнула зі стіни на людину.

Поки що судмедексперт не дав офіційного висновку, від чого саме настала смерть (принаймні, «Нашому слову» у такій інформації відмовили). Чоловік певний час перебував при тямі, однак невдовзі помер просто на місці трагедії…

Очевидно, що крапку у цій справі має поставить слідства і, можливо, суд, про що ми обов’язково повідомимо нашим читачам.

zp8497586rq

Коментарі закриті.