За організацію роботи міськради, котра привела до висвітлених в даному відео наслідків, Примаков має бути негайно усунутий з посади голови.

 

 

 

Але ж він найбільш ідеально відповідає вимогам мешканців Менської громади до свого очільника, за що і обрали!

Ось тут і виникає питання про те, що вимоги громади до якостей свого очільника існують самі по собі і ніяк не пов’язані з діяльністю на покращення загального стану справ. Швидше навпаки – чим гірші результати, тим більш бажаним є такий очільник. Чому так?

Судячи з усього, існує абсолютно ірраціональна віра людей в те, що існують такі люди, котрі в супереч волі загалу і в інтересах загалу прагнуть організувати тому загалу щасливе життя! Ну, як батьки дитині. Тому дитина може вередувати, капризувати і робити все на зло батькам!

Насправді ж таких турботливих “батьків” у народу не існує. Зате неймовірна кількість тих, що прагне скористатися людською неосвіченістю.

Чи є такі, котрі могли б допомогти громаді зупинити падіння і почати розвиватися? Є. Можливо, вони і побажають допомогти громаді. Якщо того забажає сама громада. І то, тільки можливо. Їх ще знайти і попрохати потрібно.

Ні, можна і далі всіляко підтримувати найгірших. Але тоді не варто дивуватися, що з кожним днем ставатиме все гірше. І, дай Бог, не дожити нам до нових голодоморів та воєн.

Щодо ж земельних питань, то міськрада на чолі з Примаковим і радикальною більшістю докерувалася до дуже складної, щоб не сказати катастрофічної ситуації.

Втім, дивіться самі:

 

 

Коментарі закриті.