1-Сесія-райради-27.02.2014-(2)В останні дні прозвучало немало заяв різного характеру з приводу суспільно-політичної ситуації як у районі, області, так і в державі. Приймались звернення та заяви депутатами та Президією районної ради.

Але, як голова районної ради, як громадянин України, як житель нашого маленького містечка, як людина, що прожила на цій землі піввіку, не можу сьогодні не висловитись ще раз.

06 березня 2014 року під час Народного віче в місті Мена прозвучали слова про святкування 9 Травня і поставлено під сумнів завоювання наших дідів і батьків, а загиблих в роки Великої Вітчизняної війни названо напів-героями. Невже наступний крок – це повалення пам’ятників полеглим?

Для мене та моїх близьких 9 Травня – це свято Перемоги, перемоги над загарбниками, перемоги добра над злом.

Говорячи сьогодні Небесній сотні «Героям слава» за ту самопожертву, героїзм в ім’я незалежної, демократичної держави, я ці ж слова адресую воїнам, які захищали українську землю, дбаючи про майбутні покоління. Адже забути ті подвиги – це зрадити наших батьків і дідів, зрадити тих небагатьох ще живих ветеранів, зрадити тих, що працював у тилу, зрадити тих, хто в дитячі роки зазнав жахіть війни…

Пам’ять про подвиг Небесної сотні повинна бути увіковічена в стелах і назвах вулиць та площ, іменах шкіл та інститутів… Але і пам’ятники та обеліски Слави, могили розстріляних і спалених фашистськими нелюдами українців є святими.

Хочу застерегти всі буйні голови від актів вандалізму до цих святинь, бо впаде на ці голови праведний людський та Божий гнів.

Закликаю до миру і порозуміння, єдності і мудрості, виваженості та стриманості.

Свою заяву хочу завершити словами молитви: «В єдності – сила народу. Боже, нам єдності дай…”

Голова Менської районної ради

В.М.Невжинський                                                                                 7.03.2014 р.

 

За інформацією офіційного веб-сайту  Менської районної ради

 

Коментарі закриті.