змаганняСеред засуджених Домницького виправного центру № 135 управління Державної пенітенціарної служби України в Чернігівській області відбулись футбольні змагання.

Такий футбольний турнір за підтримки керівництва управління ДПтС України в Чернігівській області та Домницького виправного центру проводиться вже не вперше.

Від засуджених було виставлено 2 команди.

Накал боротьби, забиті і пропущені голи, жовті та червоні картки і, звичайно ж, підтримка вболівальників, – все це вирувало на футбольному майданчику. Гра пройшла на славу – чимало вболівальників шумно та енергійно підтримували свою команду. Усі учасники турніру показали фізичну спритність, швидкість та витривалість в прагненні до перемоги. Перемогу отримали найспритніші футболісти.

«Такі заходи ми організовуємо для розвитку в засуджених соціальної активності та корисної ініціативи, для позитивної організації їхнього вільного часу та популяризації футболу, який загартовує і надає можливість продуктивно та насичено вести здоровий спосіб життя», – розповів начальник Домницького виправного центру № 135 Юрій Горчаков.

Щорічне проведення в установах виконання покарань Чернігівської області таких футбольних матчів стало гарною традицією, яку люблять та очікують самі ж засуджені.

Прес-служба управління ДПтС України в Чернігівській області

Коментарі закриті.