kruhlyj-stilЗасідання круглого столу в рамках громадського обговорення питання об’єднання територіальних громад району в Менську територіальну громаду було проведено 3 грудня.

 

 

 

Навряд чи хто зміг би більше насміятися над ідеєю самоврядування, ніж теперішня міська влада. Нею все зроблено для того, щоб громада була стовідсотково відлучена від організації суспільного життя в нашому місті, замість громади і начебто в інтересах громади вони вирішили керувати самі. Спочатку зробили все, щоб громада не долучалася до суспільного управління, а потім награно дивуються, мовляв, ми ж запрошували, а вона, громада, не прийшла! Ну то й що, ми за неї і без неї й самі успішно справимося!

Президія круглого столу, червоне сукно, прагнення перебратися до приміщення райкому КПУ, що далі? Далі, вже вечором того ж дня, виступ Примакова зі сцени великого залу районного будинку культури в головній ролі у номері з характерною назвою: “Україна – це я!”. Як тут не згадати відому пародію 95 кварталу!

Є речі, до котрих не можна ставитися поблажливо. Це пропаганда комунізму та фашизму, це вшанування перемоги одного тоталітаризму над іншим, це пропаганда братської російської ненависті, і це підміна самоврядування вождізмом. Ні, відразу нічого жахливого не трапляється. А от з часом розігруються неймовірні трагедії.

Автор переконаний, що з часом як за пряму, так і за приховану узурпацію влади в Україні судитимуть. Але то буде потім. А поки-що, для того щоб вижити, давайте просто будемо пильними і нетерпимими до всього того, що закладає основи трагедій для українського народу.

Прошу до перегляду:

 

Коментарі закриті.