Учителька математики міської школи ім. Т.Г.Шевченка Раїса Петренко не лише навчає вихованців цьому непростому предмету, а й пише поезії. Нещодавно Раїса Іванівна презентувала свою збірку поезій учасницям
жіночого клубу «Енергія».


Раїса Петренко має звання старшого учителя, спеціаліста вищої категорії, активна учасниця конкурсів педагогічної майстерності. У 2010-ому у столиці її нагородили відзнакою за участь у конкурсі «Панорама творчих уроків». Бо, викладаючи такий серйозний і «сухий» предмет, завжди шукає творчий підхід і навіть задачі частенько дає учням у віршованій формі.

У середині непростих 90-их років минулого століття, коли наша освіта балансувала на межі виживання, Раїса Іванівна запропонувала повністю змінити інтер’єр приміщення початкової школи. Відтоді яскраво розмальовані стіни фойє милують оченята маленьких школяриків. А під сходами на другий поверх розмістилася альпійська гірка.

Не дивно, що Раїса Іванівна з такою любов’ю та увагою ставиться до дітей, адже і сама вона виховала двох синів і донечку, має крихітну онучку. До речі, саме їй поетеса присвятила власний твір «Поема про життя».

Коментарі закриті.