24-25 червня у м. Бердичів відбулися Міжнародні змагання зі стрибків у висоту “XIV меморіал пам’яті В.А.Лонского”. У змаганнях приймали участь представники з Ізраїлю, Канади, Польщі та України.

Змагання проходили на центральній площі міста. Глядачі сердечно зустрічали оплесками всіх спортсменів, які приймали участь у змаганнях.

Молодшу групу представляли спортсмени 2004-2005 р.н., середню групу 2002-2003 р.н., старшу групу 2000-2001 р.н. та дорослу групу – майстри спорту, міжнародні майстри спорту, переможці чемпіонату світу, призери Європи та інших міжнародних турнірів.

 

У цих змаганнях приймали участь дві відомі менянки:

 

Першорозрядниця Вікторія Майстренко – переможниця нещодавнього міжнародного турніру в м. Лейпциг (Німеччина), рекордсменка області. Вона підтвердила свій високий клас і завоювала золоту медаль XIV меморіалу пам’яті В.А.Лонского.

Чудово виступила і друга наша спортсменка – чемпіонка області 2017 року зі стрибків у довжину Дорошенко Поліна, яка на цих змаганнях зі стрибків у висоту показала дуже високий результат і завоювала бронзову медаль.

 

Готувались спортсменки до цих змагань зі своїм тренером Н.П.Таратухіною.

Мітки:

Коментарі закриті.