У Мені відбувся 11-й районний відкритий фестиваль дитячої та юнацької творчості.

DSCF0494Ольга Скиба, Ліля Добридень (на фото зліва – направо) представники «Сюрпризу» та солісти Аліна Федюк і Юлія Кугук отримали подарунки від найближчої газети. Фото автора.

Участь у щорічному конкурсі пісні і танцю взяли молоді таланти з Ніжина і Прилук, Новгорода-Сіверського і Щорса, Носівки і Бахмача та Мени.

«Перлина» – фестиваль традиційний. Та, на жаль, цей захід не став бажаним та улюбленим для глядачів і шанувальників таланту дітвори. Про це красномовно засвідчив той факт, що велика зала районного Будинку культури, де відбувався концерт, була майже порожньою. Глядачами і вболівальники були самі учасники заходу, яким не вистачило місця за лаштунками сцени. Скоріше за все, глядацька неувага пояснюється роботами на городі, яким меняни зараз віддають перевагу перед культурним відпочинком, та заслабким інформаційним супроводом фестивалю.

Перед гала-концертом відбувся конкурсний тур. У двох залах Будинку культури діти демонстрували свої таланти, журі відбирало кращих, аби ті змогли взяти участь у гала-концерті.

Безперечно, глядачам, якби вони прийшли подивитися виступи конкурсантів, важко було б визначитися, в якому залі їм бути присутніми. Треба було бігати з одного до другого?

А те, що на фестиваль прибули дійсно талановиті і обдаровані діти – факт! Вони показали талант у народному та естрадному співах, оригінальному жанрі та народній хореографії.

Вдало виступили менські аматори сцени. Спеціальні призи від найближчої газети отримали юні солістки Аліна Федюк і Юлія Кугук та зразковий ансамбль сучасного танцю «Сюрприз». Заслуговують на увагу і юні ложкарі з дитячого садка «Сонечко», ансамбль «Домісольки», танцювальний колектив «Барвінок».

Переможці фестивалю та окремі його учасники отримали дипломи та пам’ятні подарунки. Володарями гран-прі стали фольклорний колектив та зразковий ансамбль народного танцю «Ягідки» зі Щорса.

Усіх учасників сценічного мистецтва вітали заступник голови райдержадміністрації Леонід Литовченко та завідувач відділу культури і туризму РДА Володимир Невжинський. Вони зазначили, що проблем з проведенням фестивалю було багато. Це і порожня зала, і незадовільна організація харчування та влаштування на нічліг окремих учасників заходу. Усі ці негаразди варто не повторити наступного фестивалю.

Коментарі закриті.