Примаков290Цілий ряд людей цікавився в автора про те, чи правда, що новообраний міський голова забажав собі неймовірно велику оплату праці.

Відверто кажучи, ніякого бажання висвітлювати діяльність Геннадія Примакова немає, мабуть, надмірний його піар в пресі зумовив таке небажання, навіть на сесії міськради через це не ходив. Але, враховуючи прохання людей надати інформацію, вирішив зробити на цю тему матеріал.

Отже, спочатку питання до самого Геннадія Анатолійовича, а потім документи.

Оплата-праці

Повністю даний документ викладено на сайті міської ради.

Щодо репліки Геннадія Анатолійовича про те, що я завжди кажу неправду, то навіть і не знаю, що відповісти, ну не виправдовуватися ж! Хоча, чомусь пригадалося звинувачення попереднього міського голови мене в тому, що я “сучу дулі депутатам”. Рекомендую користувачам сайту Нашого слова самим порівняти сказане Геннадієм Примаковим з написаним у проекті рішення та зробити відповідні висновки.

Відносно ж прохання Геннадія Анатолійовича дати інформацію про оплати праці голови райради, то прошу. Наведений документ був представлений для ознайомлення депутатам і потім проголосований. Знову ж таки, пропоную користувачам самим проаналізувати, порівняти та прокоментувати.

РР-оплата

 

 

 

 

38 коментарів