Примаков290Цілий ряд людей цікавився в автора про те, чи правда, що новообраний міський голова забажав собі неймовірно велику оплату праці.

Відверто кажучи, ніякого бажання висвітлювати діяльність Геннадія Примакова немає, мабуть, надмірний його піар в пресі зумовив таке небажання, навіть на сесії міськради через це не ходив. Але, враховуючи прохання людей надати інформацію, вирішив зробити на цю тему матеріал.

Отже, спочатку питання до самого Геннадія Анатолійовича, а потім документи.

Оплата-праці

Повністю даний документ викладено на сайті міської ради.

Щодо репліки Геннадія Анатолійовича про те, що я завжди кажу неправду, то навіть і не знаю, що відповісти, ну не виправдовуватися ж! Хоча, чомусь пригадалося звинувачення попереднього міського голови мене в тому, що я “сучу дулі депутатам”. Рекомендую користувачам сайту Нашого слова самим порівняти сказане Геннадієм Примаковим з написаним у проекті рішення та зробити відповідні висновки.

Відносно ж прохання Геннадія Анатолійовича дати інформацію про оплати праці голови райради, то прошу. Наведений документ був представлений для ознайомлення депутатам і потім проголосований. Знову ж таки, пропоную користувачам самим проаналізувати, порівняти та прокоментувати.

РР-оплата

 

 

 

 

38 коментарів

 1. Хтось сказав:

  Ну а чого ви чекали від колишнього крушника. Все логічно. Тільки занадто швидко.

 2. Adolph сказав:

  Молодець, Генадій Анатолієвич! Я б най його місці так само б учинив.
  Чому, спитаєте? А тому, що меняни лохи! ЛОХИ!!!

 3. Хтось сказав:

  а уявіть собі, що б було аби ще й гайдукевич до головування добрався. етот тандем натворив би таких дєлов, не знаю щодо АТБ, а от щодо земельки цар ПІГів відтяпав би по повній. Доречі, а прм чому тут Корюківка? чому власне з корюківки взято зразок? почитавши про мерів, так там є з кого брати приклад. Там і пішки і на велосипеді на роботу голови їздять. да мабуть і зарплата у них не така фантастична. у мене питання до мера: а чому не 20 чи 30 тисяч? і як не соромно говорити одне, а насправді, як ми бачимо у документах, зовсім інше. виходить мер типічний брехун.

 4. Хтось сказав:

  Ладно, гайдукевича ще нема у владi. Зайшов на сайт адмiнiстрацii правди пошукать, на iх зарплати подивитись. Найшов строки очищення влади i корупция. Проаналiзував. Хочу у Трегубенка попросить знять iнтервю з чесним Мисником, хай пояснить чого у главного булгактера бiльша зарплата у два ради чим у начальникiв управлiнь з таким же стажом. О…о… да i у Неруш больше чим у заступникiв. Поняв, шоб девки мовчали…

 5. 4spravedlyvist сказав:

  Бути мером – відповідальна і клопітка робота, промахів не допускає. Звичайно, і зарплата повинна бути хорошою. Просто чи не зарано вносити такі зміни в умови оплати праці щойно ставши на посаду!? Початок не дуже вражаючий. Складається думка, що зарплата йде попереду жителів міста. Сподіваюсь, це тільки думка.

 6. Adolph сказав:

  Трегубенко не зніматиме Мисника. Трегубенко – чесна людина, то ж він і працює на таку ж чесну людину, як сам. 😉 А це відео трегубенкове хіба не є заказним? Якщо завтра ж Трегубенко не вияснить про зарплати у працівників РДА та Райради і не виложить відео на сайт ( а я впевнений, що він або не робитиме цього, або ж зніме так, що Мисник вийде святішим Папи Римського 🙂 ), то можна вважати це відео всього лише ударом у відповідь по міськраді, заказухою. Та війна між РДА і міськрадою лише починається. Що буде далі? Не хочеться і гадати, але нічого хорошого не буде, це точно. А Трегубенко – лише інструмент у цій війні, а його камера – це “зброя масового ураження”. Mortal Combat: налоговик WS крушник. Хто кого? Далі будуть нові рівні. 🙂

 7. Хтось сказав:

  Мисник щас одмива комусь велики гроши. Школу Шевченка зробив наче козу пив бока луплену, бо з цього ремонту откати наверх возив. Начальник освити не видержав. В доме культури вход роблять, а милиони капають. Откати регулярно Мисником возяться. Правда там бардак з керивництвом, тому откати сами велики. По медицинi у Хомрача по стройке квартир для врачiв – откати самi меншi. Петра попробуй обдурить, той сам кого хочиш обдурить. Жалко у цiй ситуацii Булавку Оксану. Великi грошi через управлiння фiнансiв йдуть. Захворiла.

 8. Адя і Хтося, ще раз звертаю вашу увагу на те, що ви лізете не в свою пісочницю. Суспільно-політична тематика є занадто важливою для людей, від неї залежить не тільки добробут, а часто і саме життя. Сьогодні як ніколи потрібні мудрі та відповідальні пропозиції суспільству, генерувати котрі вам, вочевидь, непосильно. Ось тому ви, два анонімні інет-придурки, займаєтесь тим, що прийнято порівнювати з киданням лайна на вентилятор. Я вас розумію, в середовищі суцільного лайна ви себе почуваєте комфортно. А от розумне середовище вас дратує ще більше, чим професор Преображенський Шарикова та Швондера.
  Я, як автор, хотів би бачити під своїми матеріалами коментарі розумних людей, котрі прагнуть зробити життя кращим і для того міркують та оприлюднюють свої пропозиції. Ще раз повторюю – лайнокидання не веде до покращення, воно тільки бруднить інформаційний простір. Покращити здатен лише розум, котрий у вас відсутній. Тому ще раз прошу – пошукайте собі інше, відповідне вашому рівню місце для коментування, може ті ж самі Однокласники.

  • xaxa сказав:

   С.М. не завжди розділяю Вашу думку, інколи готовий поспорити, але це Ваша думка. А ось тут на 100% згоден.

 9. mikola сказав:

  Подивився матеріал, начеб-то і дійсно – “а-я-яй”. З іншого боку ряд питань: одні проценти від чогось бачимо, а цікаво яка ж конкретна сума буде на виході? Можна до 100 гривень додати 100% і буде лише 200. А можна до 1000 приплюсувати 25% і вийде 1250! Про що ми тут балакаємо, коли автор не назвав величини ставки ні міського голови, ні голови райради? Ні маючи ні однієї підстави для серйозної розмови (окрім папірців із нікому не зрозумілими цифрами) вже вилили відро помиїв всі на всіх: Мисник “відкати возить”, Примаков – хитрий крушник, який обікрав Мену, Гайдукевич – взагалі вершник апокаліпсису, Трегубенко – замовний піарщик від влади. І наприкинці – подарунок від автора – інет-придурки, лайно і тому подібне.
  Вийшла дуже корисна і змістовна бесіда. Вітаю.

  • Ну то напиши інформаційний запит до міськради, щоб тобі порахували. Чи ти здатен тільки вередувати?
   За моїми даними зарплата 2017, за ранг 90, за вислугу 25%. При таких цифрах та з врахуванням інших виплат середньомісячна становить більше 9 тисяч. Але абсолютної точності не гарантую. До речі, Міколо, а чому б тобі це питання не поставити своєму депутату? Чи ти його обирав для краси, а не для суспільної користі?
   Втім, який може бути депутат в аноніма? Вибач, сплутав тебе з людиною.

 10. mikola сказав:

  ВибаЧ, Трегубенко (до цього часу я звертався до ВАС на “ви”, та бачу, що культури спілкування у тих “журналістських колах”, де ТИ обертаєшся, не вчать), але матеріал хто готував і на сайт виставив? “Що мені треба викинув, а ви додумуйте як хочете”? Тоді навіщо брався? Все таки правий Адольф – заказуха заказушна.

  • xaxa сказав:

   mikola, хліб їсти потрібно всім, та ще й з маслом хоцца, але стаття була потрібна, погано те, що коментарі тільки Хтось, Адік, та ми. О ще 4ita4

 11. mikola сказав:

  А, і ще: вибач, сплутав тебе із справжнім журналістом…

  • Міколо, а яким боком ти намагаєшся приліпити сюди журналістику? Для того, щоб зробити такий матеріал, чи й більш досконалий, достатньо бути лише відповідальним громадянином нашого міста. Громадянином. А ти хто?
   Отож…

 12. 4ita4 сказав:

  Хто б і що не говорив, Трегубенко – молодець! Справедливі і сміливі думки висловлює.

 13. mikola сказав:

  Дістав ти мене на живе, правдоборець. Ну що ж отримуй відповідь на свої побрехеньки. Я хоч і без корочок журналіста і фотоапарата, але теж дещо можу, якщо потреба виникне. Та і рахувати вмію.
  Посадовий оклад міського голови – 2017 грн. За ранг – 90 гривень. За вислугу років 25% від посадового окладу – трохи більше 500 гривень. Плюсуємо. 2017+90+ 500=2607. Плюс стільки ж і 90% від посадового окладу. 2607+2607+1853=7067. Мінусуємо 23% податків(пенсійний, військовий, на доходи і т.п). І виходить на руки близько 5400 гривень. Рахував на швидку руку так що можлива похибка гривень у 50-т.
  Ну і де 9 тисяч, чи 30-ть? Як ти казав – відповідальним громадянином треба бути? От тобі і відповідь. Іди арифметику почитай. “Справедливі і сміливі думки”… Ну-ну))))))

  • xaxa сказав:

   навіть якщо похибка 100, то погоду не спортить 🙂

 14. mikola сказав:

  Дістав ти мене за живе, правдоборець. Ну що ж отримуй відповідь на свої побрехеньки. Я хоч і без корочок журналіста і фотоапарата, але теж дещо можу, якщо потреба виникне. Та і рахувати вмію.
  Посадовий оклад міського голови – 2017 грн. За ранг – 90 гривень. За вислугу років 25% від посадового окладу – трохи більше 500 гривень. Плюсуємо. 2017+90+ 500=2607. Плюс стільки ж і 90% від посадового окладу. 2607+2607+1853=7067. Мінусуємо 23% податків(пенсійний, військовий, на доходи і т.п). І виходить на руки близько 5400 гривень. Рахував на швидку руку так що можлива похибка гривень у 50-т.
  Ну і де 9 тисяч, чи 30-ть? Як ти казав – відповідальним громадянином треба бути? От тобі і відповідь. Іди арифметику почитай. “Справедливі і сміливі думки”… Ну-ну))))))

 15. mikola сказав:

  Давай посадовий оклад голови райради, порахую))))

 16. xaxa сказав:

  Не думаю, що буде проблемою, якщо наші новобрані посадовці викладуть свою декларацію за листопад -грудень. І скільки питань зніметься. Але декларація повинна бути не та яку подають до податкової, а за статтями – (оклад, премія, надбавка, премія до надбавки, надбавка до надбавки і ПОДАТЬ!)

 17. vitanerush сказав:

  Я ж тебе, Адольфе, особисто запрошувала. Отож приходь ! Можливо “нариєш” щось та зробиш сенсацію! А ще не забудь розказати на якій машині їздить Неруш, в яких шубах ходить, дітей вчить в Гарварді і Сорбоні, яхта, літак… Анонімки зараз не розглядаються.

 18. Adolph сказав:

  Я просив Трегубенка, щоб узяв у Вас інтервю стосовно Вашої зарплати. А я ж не жугналіст, це Тгегубенко у нас “профі”. Так що чекайте, може прийти. А тикати мені не треба. Я з тобою на фермі свиней не різав. 🙁

 19. vitanerush сказав:

  З людьми я на “ви”, а от Адольф – віртуальний бот, чи що ще? Моє прізвище теж перекручувати не потрібно.

  • Adolph сказав:

   Ну прям – зовсім бомжиха! 🙂 🙂
   Загалом, для українського менталітету є характерним намагання постійно прибіднятись. Ви спитайте у Коломойського, Фірташа чи Порошенка, як їм живеться, і чи вистачає в них усього? Вони теж почнуть розказувати, яке у них важке життя і який у них важкий бізнес, як тяжко їм ці мільярди заробляються! 🙂 А що тоді казати про нас, простих українців?

 20. Адік, ти не плутай себе з Примаковим. Коли я звернувся до нього з питаннями про зарплату і він мене попрохав з’ясувати заробітну плату голови райради, то це було прохання конкретної живої людини котра мала повне право на таке прохання. До речі, його бажання порівняти свою оплату праці з оплатою праці посадовця більш високого рівня з нашого ж району виглядає цілком слушним, на відміну від абсолютно нелогічного прагнення прирівнятися до Корюківки. Саме через логічність і обґрунтованість прохання Примакова я і оприлюднив текст постанови про оплату праці голови Менської райради.
  Щодо ж твого прохання аноніма, то моя відповідь тобі така – топай до Вікторії Валентинівни ти сам.
  Втім, можеш і мене примусити сходити, це просто. З’ясуй у Примакова хто мені платить зарплату (згідно його твердження) і звернися до мого роботодавця, нехай він мені доручить розібратися з оплатою праці Вікторії Неруш. В такому випадку мені діватися буде нікуди, доведеться виконувати твої забаганки. 🙂

 21. vitanerush сказав:

  Я тут спілкуюсь під власним ім”ям бо мені нічого і ні від кого приховувати і боятися. А от Адольфам, Наполеонам чогось не вистачає хоробрості подивитись та сказати у вічі…

 22. shahter сказав:

  СМ поставив перед держслужбовцем питання, яке мабудь, цікавить частину жителів Мени і щож ми почули у відповідь? Посилання на інший район в якому інший бюджет, добре що не на Ніжин чи Прилуки. Доречі члени виконавчого комітету взагалі не отримують платні з бюджету міськради. І на самкінець всі побачили невідповідність між словами голови та документом. Висновки кожен може зробити сам

  • Дякую, shahter, за те, що Ви побачили суть проблеми. Власне, вона очевидна і для інших, але дуже вже хочеться всіляким адям і хтосям втопити цю суть в болоті свого тролінгу.

 23. crisin сказав:

  Я непонимаю почему Тригубенко постоянно цепляеца до миськрады и никогда не освещает деятельность Администрации и РАйрады? И коменты трегубенковы на сайте разрешены,и видео Трегубенково на сайт выкладают,и это на сми которое управляется властями, да и сайт неслучайно отткрыли через два года токо сечас. Возникают нехорошие подозрения относительно связей Администрации с Трегубенком и роль этого типа во всех этих конфликтах властей.

 24. Хтось сказав:

  Да нема тут над чим думати. трегубенко просто хоче показати як народ легко обдурити і стати мером. а тепер оена з валєркою зроблять все аби центр повіту стала корюківка, і заинувати в цьому мисника. а кому треба центр повіту де постійно зривають сесії. не даремно гена і зарплатку собі приміряє корюківську.

 25. Павлік Морозов сказав:

  Не вспів чоловік до роботи приступити як до нього вже Трегубенко з фотоапаратом біжить. Та шото я не помню шоб Трегубенко так цікавився роботою Мисника і Невжинського. Геннадій Анатолійович, не звертайте увагу на дурнів, а краще то взагалі того Трегубенка не пускайте ніколи зі своїм фотіком. Він не журналіст, документи в нього лиові, акредитацію він не проходив, так шо можна сміло виставлять його за двері й нічого він не зробить. Присєкать треба зразу,бо як унадиться то буде так само як над Фесюном зводився всі 5 років.

  • Павлік Морозов в ролі захисника Примакова?
   Символічно!
   Тепер треба ще КПРС з КДБ повернути, щоб Примакова по справжньому захищали від питань про зарплату!

  • Adolph сказав:

   Коли Трегубенку нічого сказати, він починає знову про КПРС та КДБ, і ще всяку дурню молоти. По суті – нічого, пустота і бред. Я, а до до того ще й Хтось, пропонували Трегубенку взяти інтерв’ю у Мисника щодо зарплат в РДА і Райраді. Трегубенко, як гидкий слизняк, увернувся від цієї пропозиції, ще й почав ображати: “Ось тому ви, два анонімні інет-придурки, займаєтесь тим, що прийнято порівнювати з киданням лайна на вентилятор”. Вибачте, Тригубенко, але ви якраз лайно і кидаєте, а вентилятором є оцей сайт. Почніть із себе. Коли висвітлюєте питання зарплат, висвітлюйте усіх – РДА, Райраду, РВ МВС, Прокуратури, суддів. Чи ж Трегубенко не на замовлення працювати не хоче? Може облишите нарешті викидати брудні замовні какашки на вентилятор, пане Тригубенко? Бо вже гидко стає від вашого говнометання.

 26. Adolph сказав:

  Трегубенко щось затих. Мабуть готує матеріал про зарплати в РДА і райраді. 😉 Чи ж не не замовлення цей пан працювати відмовляється, так сказати – на благо громади? 😉

 27. Adolph сказав:

  Агооов! Правдоборець наш! Чи мо саме комусь поли нстилаєш, то і ніколи працювати на користь громади?

 28. Хтось сказав:

  дивно. а чому ти не прибрав ті кіоски?