Суспільне Чернігів

Керівництво у двох комісіях та керівник управління комунального майна Чернігівської обласної ради закріплені за фракцією “Опозиційна платформа — За життя”. Такі кадрові домовленості  у Чернігівській обласній раді. Моніторинг декларацій депутатів фракції ОПЗЖ, яка налічує п’ять депутатів.

За роки депутатства  Базалінський Ігор Васильович створив імідж не медійного публічного діяча. Людина, яка підтримує спорт та має горілчаний бізнес. З останньої відповіді про статки родини Базалінських пройшло чотири роки, коли представники громадського руху ЧЕСНО запитали депутата, скільки на місяць він заробляє на посаді голови правління лікеро-горілчаного заводу, обранець відповідати відмовився (джерело https://www.chesno.org/post/515/ ).

«Там є всі цифри… Я телефоном не буду давать коментар».

Як свідчать цифри, сукупний розмір доходів суб’єкта декларування за 2020 рік (4,74 млн гривень) в порівнянні з 2019 роком (1,79 млн гривень)  збільшився у 2,7 раза, а якщо порівняти з 2017 роком, то в 12 разів.

Можливо на депутата так впливала та стаття або інша – про банкрутство Шпанівського спиртзаводу https://nashigroshi.org/2017/10/03/bazovi-spyrty/. Спиртовий бізнес – це настільки вже родинний для Базалінських, навіть брат Василь працює у ДП «Укрспирт». Важливо, що брати мають однакове хобі – мисливство та залюбки декларують коштовні рушниці. І хатинки у братів поруч у селі Прохорів.

Родина має 9141 м2 землі, дві квартири в Києві загальною площею 160,7 м2, житловий будинок на Житомирщині 76 м2, до 2018 року – оренда будинку в Чернігові. Готівкові кошти родина Базалінських задекларувала 355 тис. гривень, 285 тис. доларів США та 10 000 євро. Підозріло виглядає позика, яку надав батько, Василь Іванович, на 1 165 000 гривень. Батько не має бізнесу, наші припущення – агробізнес приніс такі можливості, бо в наявності земельні паї, передані в оренду. Автопарк у декларуванні не змінний: у дружини – TOYOTA LAND CRUISER 200 /2013 року, а у пана Ігоря – TOYOTA LAND CRUISER 120 /2008 року. Звернули увагу на появу нового авто  AUDI Q7 2021 року, змін у декларуванні не відбулося.


Бібік Ольга Анатоліївна, українська легкоатлетка і голова комісії з питань сім’ї, молоді, спорту та туризму Чернігівської обласної ради. З декларування: пані Ольги проживає у квартирі батьків в Чернігові. Доходи родини не великі: у порівнянні з 2019 роком у 2020 році зменшилися у 2.4 рази та складають 236 тисяч гривень. Готівка задекларована 200 тисяч гривень і 35 000 доларів США. Про стосунки й спільний побут поки дані відсутні.

Джерело http://surl.li/bdeoa

– И что теперь?

– Случайно познакомилась с главным тренером футбольной “Десны”, я предложила свои услуги в качестве тренера по беговой подготовке. Меня взяли на сборы в Турцию. Сначала все были настороженные – женщина на корабле, ну вы знаете… Но после первых тренировок меня уже воспринимали как полноценного наставника. Никаких “хиханек-хаханек” – всё серьёзно. У меня такой опыт тренировок – хочется других учить.

 


Куліда Василь Олександрович у період з 2010 по 2015 рік був депутатом Чернігівської обласної ради від «Партії регіонів». До входження у список «Опозиційної платформи – За життя» перебував у штабі партії «Наш край». Раніше був очільником обласного УМВС на Чернігівщині.  Працював регіональним менеджером АТ «Райффайзен Банк Аваль», зараз працює начальником управління комунального майна Чернігівської обласної ради та є членом комісії з питань житлово-комунального господарства, транспорту та інфраструктури Чернігівської обласної ради.

Декларує Василь Куліда заробітну плату 58 тисяч гривень, 22 620 гривень соціальної допомоги, 4 901 гривню чорнобильської допомоги, проценти по вкладах – 1,48 млн гривень. Грошові активи родина тримає на банківських рахунках: 8,4 млн гривень та майже 118 тисяч доларів США. Нерухомість родини: будинок 58 м2, дві квартири 23 м2 і 352,2 м2, чотири земельних ділянки площею 10079 м2, гараж площею майже 20 м2. Доходи дружина складають 5% від загального бюджету. Автопарк: ACURA MDX 2007 року, ВАЗ 212140-130-20 2008 року, причіп та мопед 2005 року.

 

 


Петренко Борис Михайлович – людина, яка має великий досвід роботи в обласній державній адміністрації та досвід управління державним майном. Борис Петренко з 2004 року по 2008 рік – керівник Чернігівської обласної організації “Партії регіонів”. В Чернігівський обласній раді очолює комісію з питань освіти, науки, культури та інформаційної сфери.

Основний дохід родини – пенсія у 150 тисяч гривень. Зауважимо, що за 2019 рік дохід дружини не був вказаний. З нерухомості квартира на 118 м2 в Чернігові, дачний будиночок 88 м2, гараж на 28 м2 і земельна ділянка 652 м2. Родина має автомобіль NISSAN QASHQAI 2012 року. Готівкові кошти – 230 тисяч гривень й 25 000  доларів США.

Борис Петренко – медійний депутат, часто відвідує заходи обласної ради та спілкується з місцевими ЗМІ.

 

 


 

Ревко Олег Петрович – лікар, завідувач гастроентерологічного відділення Чернігівської обласної лікарні. Олег Ревко дуже полюбляє подорожувати й, напевно, може бути не тільки  експертом з гастроентерології, а також фахівцем екзотичних мандрівок. Дуже багато фото з різних куточків світу.

 Джерело http://surl.li/bdddg

– Как проводите свободное время? Как вам удается держать себя в такой прекрасной физической форме?

В свободное время я либо читаю, либо путешествую.
……
По роду своей деятельности мне приходится принимать участие в медицинских конференциях. Я побывал во многих странах Европы, Азии, Латинской Америки. Недавно я вернулся из Швейцарии. Путешествия мне никогда не наскучат, это всегда новые впечатления, позитивные эмоции, новый опыт, знакомство с неизведанным, интересными людьми и т .п. К тому же, путешествия помогают мне преодолевать стрессовые ситуации и сбрасывать нервное напряжение. Что произвело на меня неизгладимое впечатление? Это – Гималаи. Необыкновенно красиво, горы, снег и солнце.

Дохід Олега Ревка – 212 тисяч гривень та грошові активи (готівка) 20 000 доларів США. Це декларування 2020 року. З нерухомості – житловий будинок на 135 м2 та земельна ділянка 874 м2. Медична практика та викладацька діяльність складають дохід Олега Ревка. З декларування «У суб’єкта декларування не зазначені члени сім’ї», тобто депутат проживає сам. З наявної інформації про Олега Ревка складно щось написати про відкритість та доброчесність депутата.

Авторка: Валентина ПОСЕЛКЄВІЧ

***

Ця публікація підготовлена в рамках проєкту «Підтримка антикорупційних ОГС для зміцнення верховенства права», який реалізує ГО «Чернігівський Центр Прав Людини» за підтримки програми МАТРА посольства Королівства Нідерланди, м. Київ. Зміст цієї публікації є виключною відповідальністю авторів і жодним чином не відображає точку зору Посольства Королівства Нідерландів, м. Київ чи ГО «Чернігівський Центр Прав Людини».

Коментарі закриті.