Як, дивлячись на ліс, не бачити лісу? Бачити окремі дерева, а лісу не бачити? Чи нашу увагу цілеспрямовано зосереджують на окремих фактах, щоб ми не бачили першопричину?

 

 

За зловживання і корупцію в Менській міськраді не згадую, то само собою. Зараз про інше. Куди в інформаційному просторі не поткнися, скрізь програні Менською міськрадою суди та, відповідно, серйозні матеріальні збитки громади.

Один з таких судових процесів, котрий стосується злощасного фонтану з ліхтариками, відстежував і я. Перший матеріал про це тут. Потім ми всі бачили брехливу заяву міськрадівського юриста:

Звісно, вірити міськраді під керівництвом Примакова є заняттям нікчемним. Тому поспілкувався з представником Чернігівського Управління архітектурно-будівельної інспекції Денисом Лук’янцем:

А потім познайомився і з рішенням суду. Отже, чергові 72 тисячі 252 гривні разом з судовими витратами, відрядженнями та іншим полетіли з Менської громади коту під хвіст.

Сьогодні (4 грудня) перепитав у В’ячеслава Шаповала про його вихваляння програшем неначе виграшем – каже, недочув. Дивно, суддя, як правило, після оголошення рішення питає, чи всім все зрозуміло, ну, це на випадок недочування.


Змінюю свої плани. Був намір зробити об’ємний матеріал про вкрай сумні наслідки обрання головою міськради Примакова, але поки що на це часу не вистачає, нова інформація про всілякі негативні наслідки діяльності міськради під керівництвом Примакова навалюється, як снігова лавина.

Щодо назви матеріалу. Зараз різними, пов’язаними з Примаковим джерелами, докладається максимум зусиль, щоб громада не бачила за окремими негативними результатами закономірного і всеохопного наслідку діяльності Примакова та набраної ним команди. Це не окремі дерева, на жаль, це ліс руйнівних для громади негативів. Міськрада потребує повного перезавантаження, починаючи зі зміни її очільника, потребує організації діяльності на докорінно інших засадах. Дуже бажано, щоб громада це зрозуміла.

До наступних негативних новин щодо результатів діяльності очолюваної Примаковим міськради.

Коментарі закриті.