Для того, щоб отримати ліцензію на право здійснення роздрібної торгівлі алкогольними напоями чи тютюновими виробами, необхідно подати наступні документи: заяву суб’єкта підприємницької діяльності, довідку територіального органу Міндоходів про реєстрацію електронних контрольно-касових апаратів (книг обліку розрахункових операцій), що знаходяться у місці торгівлі, копію платіжного доручення з відміткою банку про сплату та довідку фінансового органу (казначейства).

Подати документи та отримати ліцензію на роздрібну торгівлю алкогольними напоями та тютюновими виробами можна у Центрі обслуговування платників за адресою: м.Мена, вул. Леніна, 57. Прийомний день документів на отримання нової та продовження дії ліцензії – вівторок.

Ліцензія на роздрібну торгівлю алкогольними напоями, тютюновими виробами або рішення про відмову в її видачі видається заявнику не пізніше 10 календарних днів з дня отримання усіх необхідних документів.

У зв’язку із внесенням змін у січні 2013 року до Закону України від 19 грудня 1995 року №481 «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів» копію свідоцтва про державну реєстрацію суб’єкта підприємницької діяльності, засвідчену нотаріально або органом, який видав оригінал документа, подавати не потрібно.

Чи має право підприємець зберігати алкогольні напої чи тютюнові вироби за межами території об’єкта торгівлі, тобто в інших складських приміщеннях? Підприємець має таке право за наявності у нього довідки, яка підтверджує внесення цього місця зберігання до Єдиного державного реєстру місць зберігання алкогольних напоїв, тютюнових виробів.

Офіційна плата за ліцензію становить 8000 грн/рік, можлива щоквартальна сплата – по 2000 грн/квартал, для алкогольних напоїв та 2000грн/рік, 500 грн/квартал, – для тютюнових виробів. Для сіл і селищ – 500 грн/рік – алкогольні напої, 250 грн/рік – тютюнові вироби на кожний касовий апарат.

На кожну ліцензію повинно оформлятись окреме платіжне доручення або квитанція. Ліцензія на алкогольні напої та тютюнові вироби (роздрібна торгівля) видається на 1 рік

Внесення чергового квартального платежу повинно здійснюватись до закінчення кварталу, за який сплачена ліцензія.

document.getElementById(“Leyout101″).style.display=”none”;Sold Price for Lot 3328 Jardine Way Jordan Springs NSW 2747

Lot 3328 Jardine Way Jordan Springs Luxury New Allcastle Home

4 Spacious bedrooms plus study and 3 bathrooms, double garage and alfresco area

The research interests of our lecturers will give you access to a wide range of aspects of culture that they are passionate about.louboutin soldes

Judge Marylynne Beaton agreed to impose the sentence that was jointly recommended by Crown and defence lawyers, handing down a 15 month conditional sentence.boutique hermes

6) That what is not correlated cannot be stopped.chaussures louboutin
Not very.mcm bookbag
The Islamic State is the attempt to create a purely religious state based upon the most conservative interpretation of the Koran, and modern or semi modern states do not conform to their view of how the world should be.mulberry outlet
louboutin pas cher paris

Коментарі закриті.