Традиційно у вересні у школах проходить свято квітів і плодів. У цьому навчальному році у Блистівському навчальному закладі вирішили провести його в незвичній формі.

Як повідомила заступник директора Блистівської школи з виховної роботи Ольга Маштова, учителі поставили за мету розширити і поглибити знання дітей про походження квітів, овочевих рослин та їхніх назв, вчити дітей систематизувати знання про осінь з власних спостережень і прочитаних у книжках.

Свято пройшло у два тури. Перший – веселий КВК між командами «Чижики» (третій та п’ятий класи) і «Рижики» (четвертий та шостий класи). Учні вдома готували прислів’я, загадки про осінь, які представили на святі, а також відповідали на запитання вікторини про походження овочів і фруктів, розгадували ребуси, виправляли помилки у назвах плодів, взяли участь у конкурсі читців віршів. Із задоволенням переглянули сценку «Ходить гарбуз по городу» у виконанні третьокласників. Весело пройшов і рухливий конкурс «Поклади картоплю в глек».

Перемога в святі учнів 7 – 11 класів (другий тур) залежала не лише від захисту представлених букетів та композицій, а і від їхньої активності у конкурсно-розважальній програмі.

Боротьба була напружена. Навіть захист композицій перетворився на змагання, адже учні не просто розповіли про них, а запропонували глядачам цікаву програму, в якій знайшлося місце поезії, пісням і танцям. Із задоволенням старшокласники брали участь у конкурсах «Посади картопельку», «Збираємо врожай», «Слово про осінь», а також підготували калейдоскоп цікавинок «Чи знаєте ви, що…».

Не залишились осторонь веселого дійства і глядачі. Вони стали учасниками осіннього аукціону, який приніс їм не лише моральне задоволення, а й призи.

Коментарі закриті.