Як тільки не гнобили українців, але найбільше їм дісталося лиха від так званої радянської влади. Вже й законодавство інше, але живе й понині в серцях вірних ленінців вчення вождя світового пролетаріату та радянська система.

Про те, щоб прибрати з центру пам’ятник Леніну з районними і міськими посадовцями мову краще і не заводити. Ленін – то святе! Мабуть, розуміють – якщо сьогодні прибрати Леніна, то завтра може рухнути і радянська влада, а це для них катастрофа.

Але доки в Україні і Мені не буде зруйновано радянську владу, доти вона руйнуватиме Україну, прагнучи знищити її так само, як знищила Радянський Союз.

Радянська влада була запроваджена комуністами для того, щоб маскувати свою диктатуру пролетаріату під волевиявлення людей. Правдами і кривдами, хитрістю і репресіями КДБ-НКВС, людей змушували обрати депутатів. І все, мишоловка захлопувалася – відтепер вся влада належала радам. Не народу, як при демократії, а саме радам – навіть гасло таке було: «Вся влада радам!».

А народ? До нього відношення було як до худоби – від його імені ним же управляли ради. Звісно ж, ради жорстко контролювалися райкомівськими секретарями.

А якщо народ захоче не те що долучитися до управління справами своєї громади, а хоча б послухати, як вони там керують від імені громади, то їх зустрінуть так, як зустріла Менська міськрада мене, коли я попрохався бути присутнім на засіданні постійної комісії та сесії – матеріал Радянська влада до добра не доведе .

Так, я ворог радянської влади. Я категоричний противник того, щоб вся повнота влади належала не народу, а якимось окремим партіям, кланам, угрупуванням і подібним «начальникам народу».

Чому? Та тому, що вони дбатимуть про себе і свої інтереси, а не про інтереси суспільства.

Особливо категоричне несприйняття з боку нинішнього міського голови і депутатів міськради викликає бажання здійснювати відео та аудіо запис їх діяльності і викладати для менян в Інтернет. У згаданому вище матеріалі дуже добре видно різницю між тим, що відбувалося насправді, і тим, що було внесено до офіційного протоколу міськради. Більше того, якби не було зроблено аудіозапису, то все б виглядало так, що Трегубенко порушував громадський порядок і заважав роботі сесії міськради – про це за вказівкою голови Федора Фесюна вже була зроблена відповідна заява до міліції. І, судячи з усього, тільки наявність аудіо-запису змусила міськраду відмовитися від зроблених нею звинувачень.

Тому виникає питання – чи не з метою здійснення фальсифікацій міськрада намагається уникнути відкритості та гласності своєї роботи? Що вони чинять там таке, що неможна показувати виборцям?

На моє звернення до прокурора Менського району з оскарженням грубого попрання моїх прав громадянина, з прокуратури надійшла відповідь про те, що прокуратурою району внесено протести на Положення про постійні комісії і Регламент роботи Менської міськради, оскільки вони не в повній мірі відповідають вимогам Ст. 4 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні».

Якщо в Мені чи Менському районі є громадяни, котрі також прагнуть покінчити на території району з пережитками радянської влади та утвердити народовладдя й сучасні форми демократії – прошу звертатися. Будемо діяти спільно на благо України і українського народу. Партійність значення не має – нам всім потрібно об’єднуватися і наводити в Україні порядок, в тому числі й в місцевому самоврядуванні.

Коментарі закриті.