6o20121320 грудня на базі Менського дошкільного навчального закладу ім. Щорса для завідувачів, методистів, вихователів дошкільних закладів Менського району відбулося розширене засідання клубу «Лідер», проведене у формі семінару-практикуму з проблеми «Впровадження здоров’язбережувальних технологій в практику роботи дошкільного закладу».

Учасники семінару разом з педагогами дитячого садка здійснили захоплюючий «круїз» по оздоровчим технологіям на лайнері «Адріана», де мали змогу ознайомитися з такими інноваційними технологіями, як: арт-терапія (фіто та аромотерапія, сміхотерапія, піскотерапія, музикотерапія, кольоротерапія), валеокорекція, етюди для душі, стимулювальна та імунна гімнастики, мудри, бестінг.

Педагоги дошкільного закладу продемонстрували власноруч виготовлені корекційні тренажери, раціональне використання яких дозволяє вирішувати завдання, спрямовані на збереження здоров’я дітей та їх повноцінний психо-фізичний розвиток.

Були використані наступні форми роботи: інформування, перегляд спільної роботи вихователя з дітьми, педагогічні ігри, елементи тренінгу, моделювання ситуацій з учасниками засідання.

Педагоги дошкільних закладів району отримали позитивний заряд емоцій та збагатилися новими знаннями у сфері впровадження оздоровчих технологій в практику роботи з дітьми.

За інформацією відділу освіти РДА

Коментарі закриті.