Ось-ось засяють святковими вогнями тисячі ялинок по всій країні. А ми оголошуємо про початок традиційної благодійної акції «З Новим роком, діти!».

Уперше такий заклик пролунав у 2005 році на просторах інтернету, сьогодні він звучить увосьме, і коло тих, хто його почує, значно розширилось.

На зібрану суму буде придбано новорічні подарунки для діток-інвалідів нашого району. Скриньки для збору коштів стоять в редакції газети «Наше слово», в приміщенні районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (колишній центр зайнятості), а також у відділенні «Райффайзен Банк Аваль», що у Мені. Зробити внесок можна і за допомогою банківського переказу.

Нагадаємо, минулого року було зібрано 1 414 гривень на новорічні подарунки дітям з функціональними обмеженнями. Давайте не стояти осторонь – спробуємо допомогти тим, хто цього потребує. Хто як може. Бо любов і співчуття – це саме те, що робить нас людьми.

Реквізити для банківського переказу:

УДКCУ в Менському районі, МФО 853592, рах. 35425003000936, МРЦСССДМ, код ЄДРПОУ 21400608 (безповоротна благодійна допомога для придбання новорічних подарунків).

Коментарі закриті.