За минулий тиждень Менським райвідділом внутрішніх справ розкрито крадіжку майна. По вказаному факту відкрито кримінальне провадження та проводиться досудове розслідування.

А ще, за повідомленням районного відділу УМВС України в Чернігівській області, дільничними інспекторами райвідділу притягнуто до адмінвідповідальності 16 осіб.

У ніч на 25 листопада невідома особа, зламавши навісний замок, проникла в приміщення відділення поштового зв’язку у Синявці, де здійснила крадіжку грошей.

Наступного дня до реанімаційного відділення Чернігівської лікарні доставили жителя Бірківки з діагнозом: «закрита черепно-мозкова травма, струс головного мозку, внутрішньочерепна гематома». Того ж дня надійшла заява від жителя Березни про те, що з його будинку за невідомих обставин зникли ноутбук та мисливська рушниця.

До Чернігівської лікарні 29 листопада за медичною допомогою звернувся житель Березни з діагнозом: «забійна рана голови, алкогольне сп’яніння». Зі слів потерпілого, тілесні ушкодження він отримав біля селищного кафе. Цього ж дня до центральної районної лікарні у стані алкогольного сп’яніння для надання медичної допомоги було доставлено неповнолітнього жителя Мени.

Коментарі закриті.