Ще місяць триватиме осінній призов юнаків  на службу у Збройних Силах України. З Менщини до війська мають піти 38 хлопців, за станом на 28 жовтня військову форму одягли вже 19.

Новопризначений районний військовий комісар Віктор Павлюк розповів “Нашому слову”, що двох призовників направлено на службу у Військово-Морський Флот, сімох – у розпорядження Міністерства внутрішніх справ, одного – в аеромобільні війська і до 169-го навчального центру «Десна» – сімох. Антону Кушніренку з Мени випала честь служити в елітному президентському полку.

 

Як зазначив Віктор Миколайович, цьогоріч до вищих військових навчальних закладів України вступили шість юнаків і дівчат. На жаль, 38 допризовників району визнано непридатними до служби в армії через незадовільний стан здоров’я.

Біографічна довідка. Віктор Павлюк народився 1978 року на Житомирщині у родині військовослужбовців. Після закінчення школи навчався у Харківському танковому училищі. З 1999 по 2009 рік служив у 169 навчальному центрі «Десна», потім три роки навчався у Національному університеті оборони України. Два тижні тому Віктора Миколайовича призначено військовим комісаром нашого району.Одружений, має доньку.

Коментарі закриті.