У Менській гімназії та опорному закладі загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів ім. Т. Г. Шевченка із 13 по 19 лютого оголошено карантин.

За словами начальника відділу освіти міської ради Юрія Мишкіна, у обох школах були відсутніми більше 20% учнів. А це є вагомою підставою для оголошення карантинного режиму.

До речі, чотири дні тому було зупинено навчання у Макошинській школі. У зв’язку з нинішньою ситуацією 14 лютого вирішуватиметься питання щодо продовження терміну карантину у Макошине.

Напружена ситуація і у Феськівській школі. Можливо, у найближчий час її також чекають карантинні обмеження.

2 коментарі

  1. natali2018 сказав:

    Чому в Локнистенській школі відсутні половина учнів а карантину не має. Та ще пів школи дітей з вошами а директор школи ніяких мір не приймає. Куди батькам потрібно звернутися щоб на цю школу звернули увагу.

  2. Вікторія Єрмоленко сказав:

    За словами начальника відділу освіти міської ради Юрія Мишкіна, така ситуація – неприпустиме порушення вимог санепідемстанції, які потрібно сумлінно виконувати, а тим паче у школах. Директор школи здійснює керівництво всією діяльністю закладу і несе персональну відповідальність за організацію і якість навчально-виховного процесу, за зміцнення здоров’я і фізичний розвиток учнів, за фінансово-господарський стан закладу. Тож, якщо вас не влаштовує будь-який з цих пунктів, звертайтеся до районного відділу освіти, який очолює Віктор Ємець.
    За словами начальника відділу освіти РДА Віктора Ємця, у Локнистенській школі станом на 14 лютого відсутні лише 13 учнів, що не є причиною зупиняти навчання дітей та оголошувати карантин. З приводу вошей, Віктор Миколайович радить звернутися до найближчого ФАПу та попросити обстежити дітей на педикульоз.