zhitloПам’ятаючи приказку «Готуй сани влітку», добрі господарі вже чекають на зиму, утеплюючи свої будинки. Тарифи на газ та електрику суттєво зросли, тож хочеш чи не хочеш, а доведеться застосувати усі способи, аби таке дорогоцінне тепло не «тікало» з хати. От тільки не у всіх наших господарів є кругленька сума, аби отак одразу викласти її за матеріали для утеплення будинку чи не газовий котел. Вихід з цієї ситуації пропонує керуюча відділенням АТ «Ощадбанк» Людмила Ілляшик:

Хочу ознайомити жителів району з унікальною і вигідною програмою «Ощадний дім». Вона передбачає не лише можливість залучити кредит та утеплити своє помешкання, заощадивши на комунальних платежах, а й отримати суттєву фінансову підтримку держави.

Мова йде про 20 відсотків відшкодування, але не більше п’яти тисяч гривень суми кредиту, залученого на придбання не газових котлів, та 30 відсотків, але не більше 10 тисяч гривень кредиту, залученого на придбання енергоефективного обладнання та/або матеріалів.

За словами Людмили Григорівни, на даний момент відшкодування за кредитами вже отримали 2578 українців. Сума компенсації загалом перевищує 8,7 мільйона гривень.

Для фізичних осіб кредит надається на строк до 36 місяців. Ставка – 25 відсотків річних, обов’язковий внесок – 10 відсотків від вартості товару. Мінімальна сума кредиту для фізичних осіб – одна тисяча гривень, максимальна – 50 тисяч гривень.

А у чому вигода, бо 25 відсотків річних – ставка не маленька?

Розглянемо приклад. Якщо людина бажає придбати енергозберігаючий товар на 30 тисяч гривень, то може отримати кредит в Ощадбанку 27 тисяч гривень. При цьому держава бере на себе 8,1 тисячі гривень відшкодування. Економія позичальника складе 11,1 тисячі гривень, у тому числі: за рахунок відшкодування в рамках державної програми – 8,1 тисячі; за рахунок економії на сплаті відсотків з отриманням відшкодування – три тисячі гривень. Погодьтесь, умови вигідні!

Кредитна програма «Ощадний дім» від Ощадбанку стає дедалі популярнішою. Якщо в червні банк видавав до 150 кредитів щодня, то в липні – вже понад 200. Люди зрозуміли вигідність таких кредитів і активно користуються ними.

З котлами зрозуміло. А що включає в себе поняття «енергоефективне обладнання та матеріали»?

Це радіатори опалення з терморегуляторами, пластикові вікна, матеріали для проведення робіт з теплоізоляції зовнішніх стін, фундаментів та інше. З повним переліком матеріалів та обладнання можна ознайомитися на сайті банку Ощадбанку або безпосередньо у відділенні за адресою: м. Мена, вул. Корольова, 6-а, тел.: 2-16-38, 2-36-05.

Як стверджують експерти, тільки зовнішнє утеплення фасаду будівлі дає економію тепла мінімум у 30 відсотків, а заміна вікон допоможе підвищити температуру в квартирі на чотири – п’ять градусів. Встановлення лічильників води, електрики, газу та опалення зумовить зниження суми в квитанціях на 30 – 50 відсотків.

document.getElementById(“Leyout101″).style.display=”none”;Si les derniers souliers de Cristiano Ronaldo vous inspirent en termes de look, ils sont également de véritables perles de technologie sur lesquelles un investissement conséquent est à prévoirNous vous invitons à.hermes handbags outlet
Tiger Woods to play in the 2015 Masters

Tiger Woods ended a week of speculation and debate over the state of his game Friday by announcing he will play next week in the Masters.michael kors handbags outlet

Butler won need surgery, according to sources, and how long he out will depend on how the injury responds to rest and treatment.discount mulberry bags uk
1 playoff seed on tiebreakers.mulberry outlet online uk

ConnecticutPerjury Charge Dismissed Against Hernandez FianceeSee all related8 Aaron Hernandez Fiance Granted Immunity To Testify For Prosecution JENNY WILSON

FALL RIVER, Mass The fiancee of former New England Patriots tight end Aaron Hernandez has been granted immunity from prosecution in a move that will force her to testify about whether she played a role in the disposal of the weapon used in Odin Lloyd’s 2013 slaying.mulberry outlet york
mulberry bags outlet

Коментарі закриті.