Святковий захід, приурочений даній події, відбувся минулої суботи у районному Будинку культури.

Присутні заслухали звіти директорів спортивних шкіл Дмитра Коноваленка і Сергія Таратухіна та секретаря ГО «Менська федерація футболу» Олександра Мица про проведену роботу в напрямку розвитку футболу, про змагання, в яких приймали участь команди, та інші питання, які стосувались футболу.

У залі були присутні представники всіх команд чемпіонату, а також голова районної державної адміністрації Валерій Щукін, міський голова Геннадій Примаков та голова РО ФСТ «Колос» Роман Минец.

Переможцями та призерами першої ліги стали: ФК «Дягова» – І місце, ФК «Волинка» – ІІ місце та ФК «Ніка» – ІІІ місце.

Переможцями та призерами вищої ліги стали: СК «Мена» – І місце, ФК «Авангард» – ІІ місце та ФК «Полісся» – ІІІ місце.

Також медалями та кубками було нагороджено фіналістів Кубку «Золота осінь» – СК «Мена» (І місце) та ФК «Авангард» (ІІ місце).

Від райдержадміністрації директорам ДЮСШ подарували м’ячі та нагородили почесними грамотами за розвиток та пропагування футболу в Менському районі капітанів команд Григорія Степанюка ФК «Ніка» (с.Киселівка) і Андрія Присівка ФК «Торнадо» (с.Стольне).

Міська рада відзначила грамотами та статуетками кращих футболістів 2016 року Гапона Андрія ФК «Авангард» та Рубаху Олександра, Романенка Ігоря, Донця Ігоря СК «Мена», а також вручила м’ячі та почесні грамоти командам ФК «Темп», ФК «Кооператор», СК «Мена» та ФК «Авангард».

У ході заходу грамотами відзначили і тих, хто активно допомагає розвивати футбол у Менському районі, – Валерія Щукіна, Геннадія Примакова та Романа Бутенка.

райдержадміністрації
Мітки: , ,

Коментарі закриті.