Український виробник забезпечить діабетиків доступними тест-смужками для глюкометрів
Голова правління заводу “Індар” Любов Вишневська.

В Україні до кінця року планується налагодити випуск тест-смужок для глюкометрів, які широко використовуються хворими на цукровий діабет. Ціна вітчизняного продукту буде майже втричі нижча імпортного.

Про це кореспондентові УКРІНФОРМу повідомила голова правління заводу “Індар” Любов Вишневська.

“Ми (ПАТ “Індар” – ред.) зараз працюємо над тим, щоб розпочати виробництво тест-смужок для глюкометрів, щоб знизити ринкові ціни на них і зробити доступнішими для пацієнтів. Я думаю, що до кінця року ми вийдемо на ціну в півтори гривні за тест-смужку”, – сказала вона.

Вишневська зазначила, що, за даними медиків, у нашій країні понад 1 млн. 300 тис. хворих на цукровий діабет. Деяким із них доводиться вимірювати рівень цукру в крові за допомогою глюкометра кілька разів на день, що при ціні імпортних тест-смужок приблизно 4 гривені за штуку, виливається в досить значні суми. З цієї причини деякі пацієнти не мають можливості регулярно стежити за цим важливим для здоров’я показником. За її словами, випуск значно дешевших тест-смужок вітчизняного виробництва, дозволить українським діабетикам ретельніше контролювати рівень цукру в крові, щоб уникнути важких ускладнень цієї хвороби.

Завод “Індар” є єдиним в Україні й одним із небагатьох у світі підприємств, яке здійснює повний цикл виробництва інсуліну – від субстанції до готових лікарських форм.

Коментарі закриті.