IMG_4881 копияЯкщо споживач захоче купити дешевший аналог лікувального засобу, йому повинні будуть надати усю необхідну інформацію.

Міністерство охорони здоров'я України має намір зобов'язати аптекарів надавати споживачеві повну інформацію про наявність і характеристики дешевших аналогів медпрепаратів, повідомляє Голос Столиці з посиланням на «Інтерфакс-Україна».

«Особи, які безпосередньо ведуть роздрібну торгівлю лікарськими засобами, зобов'язані на вимогу споживача під час реалізації препарату надавати повну інформацію про наявність у даному аптечному закладі лікарських засобів із такою самою діючою речовиною, формою випуску та дозуванням», – йдеться у доповненні до Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з виробництва лікарських засобів, оптової, роздрібної торгівлі лікарськими засобами, ініційованому Міністерством охорони здоров'я, яке погодило Держкомпідприємництво.

У відповідному проекті наказу МОЗ також міститься норма, яка зобов'язує продавця лікарських засобів надаватися покупцю інформацію про наявність аналогів за нижчою ціною.

zp8497586rq

Коментарі закриті.