Petrik_500x375
Галина Петрик має в інтернеті свій блог, у якому ділиться своїм досвідом та світлинами. Блог Галини Петрик: http://petrikgalina1961.blogspot.ru

Учителі – це люди, якими слід захоплюватись, адже саме вони створюють майбутнє нашої Батьківщини, виховуючи дітей, вкладаючи в них частинку своєї мудрості.

Саме такою людиною є вчитель української мови міської школи ім. Т.Г. Шевченка Галина Петрик. Вона вже чверть століття ділиться знаннями з школярами. Нагороджена багатьма відзнаками, зокрема, й званням Вчитель року, відмінно готує учнів до тестів ЗНО й просто любить свою справу.

Галина Іванівна також великий патріот, а деякі її учні – справжні герої, які стали на захист нашої держави.

Один із її вихованців – Максим Головатий, який героїчно загинув, захищаючи Батьківщину на Донбасі. До цього Максим декілька разів приходив до школи, а Галина Іванівна приводила його в клас, до своїх учнів. Солдат розповідав про те, що відбувається на війні. Тепер ці спогади – великий біль і повага в серці кожного.

Професію Галина Петрик обрала, зважуючи всі «за» й «проти». Тому 1982 року вступила до Ніжинського державного педагогічного інститут ім. В.М. Гоголя на філологічний факультет. І вже багато років Галина Іванівна навчає школярів рідної мови й літератури. За її словами, найголовніше у навчанні – «чуття мови».

Усім відомо, що праця вчителя є досить виснажливою і залишає обмаль часу на інші справи. Але й до цього Галина Іванівна ставиться оптимістично.

Дарма, що потрібно щоразу себе контролювати, постійно вчити уроки, бути взірцем і на роботі, і у вільний час, але я щаслива, бо обрала улюблену справу, якій хочу присвятити все своє життя, – зазначає Галина Петрик. – Для мене найбільшою нагородою є досягнення моїх учнів, відчуття того, що саме я причетна до становлення їх як людей.

Анна Назаренко, “Наше слово”.

Коментарі закриті.