У Жовтневій школі напередодні березневих свят відбувся конкурс «Міс весна» для учениць початкових класів.

Як повідомила «Нашому слову» педагог Надія Оліфіренко, дівчатка-четвертокласниці влаштували яскраве дефіле, демонструючи вишукані зачіски та сукні. А ще презентували власноруч виготовлені подарунки для своїх мам: оздоблені шкатулки, букети, картини, вази. Захоплення у глядачів викликав і конкурс суконь із оригінальних матеріалів – одноразових пакетів, мішків, журнальних сторінок, серветок та навіть пластикових тарілочок.

Журі конкурсу гідно поцінувало таланти юних красунь, кожній із них було вручено пам’ятний диплом і подарунок. Переможницею і володаркою титулу «Міс весна-2012» стала Вікторія Шелудько.
За словами директора Жовтневої школи Олени Давиденко, школярі напередодні свята 8 Березня потішили односельців урочистим концертом, до якого долучилась і знана сільська аматорка Наталія Пономаренко.

Березневі святкування відбулися й у Куковичах. У місцевому Будинку культури глядачів розважали команди «Непоседы» (десятикласниці) та «Фанатки» (збірна дів­чат з восьмого та дев’ятого класів).

Дівчата продемонстрували свої вокальні, танцювальні та акторські здібності. Як відзначили вболівальники, кмітливості та розуму юним леді – не позичати. Присутніх у залі жінок школярі вітали віршами, піснями, гумором.

Коментарі закриті.