Футбольний турнірУ Мені вже вп’яте проходять змагання серед шкільної молоді з міні-футболу. Все починалося із десяти команд, переважно менських. Зараз кількість учасників зросла удвічі, навіть юнь із віддалених сіл поспішає на матчі та тренування.

– Якщо навесні та восени хлопчаки м’яча буцають постійно, то зимовий період практично «мертвий» сезон у футбольному плані, – посміхаючись, розповідає тренер дитячо-юнацької спортивної школи Денис Бреус. – Якось під час бесіди із земляком Віктором Захарченком (зараз він проживає у Росії) виникла ідея створення вуличної ліги для гри у міні-футбол у закритих приміщеннях.

Молодь (а у змаганнях беруть участь школярі 7 – 11 класів) охоче підтримала пропозицію. Інтерес і зараз не спадає. Було 10 команд, потім – 12, 14, 16. На сьогодні лише шість команд менські (з вулиць Кірова, Миру, Радянської, Ринкової, Красіна, 1 Травня). Решта – із сіл та селищ району: Кукович, Феськівки, Макошине, Величківки, Слобідки, Дягови, Семенівки, Городища. Інколи у команду об’єднуються юнаки із сусідніх населених пунктів. Команда вулиці Пролетарської з Мени, яка три роки підряд ставала чемпіоном, на жаль, цього року участі у змаганнях не брала.

Цьогоріч турнір розпочався 19 січня, протягом восьми неділь відбулося 15 турів. За заявками було більше 120 учасників, усі змогли награтися досхочу.

Фінал відбувся у спортивному залі районної гімназії. Щоб мати можливість проводити тут футбольні баталії, спонсори за власний кошт навіть встановили на вікнах спеціальну обрешітку.

Звичайно, були переможці, були й переможені. Але ображеним себе не відчув ніхто: почесні грамоти і медалі, чемпіонські кубки, маса призів: від футбольних м’ячів до фігурок заслужених футболістів. А потім ще й «солодкий стіл» для всіх учасників із «Пепсі-колою» та тістечками.

Коментарі закриті.