З 5-го травня у парку біля міської ради працює безкоштовний «Вай-Фай», яким можуть користуватися всі бажаючі. Про це подбала Корюківська міська рада, повідомляє Маяк.

Ініціатором такого осучаснення місця відпочинку став голова міської ради Ігор Матюха.
Останнім часом на ринку надання провайдерських послуг для користувачів світовою паутиною у нашій місцевості, окрім «Укртелекому», про себе заявила Чернігівська компанія «Дельта-нет». Її і залучила до співпраці міська рада, надавши відповідний дозвіл. Сьогодні «Дельта-нет» укладає договори із фізичними особами на підключення до швидкісного Інтернету та цифрового телебачення. Відповідно – клієнт оплачує послуги. Обладнання ж, яке представники компанії встановили у приміщенні мерії – можна сказати, рекламна акція від компанії. Завдяки їй корюківчани та гості міста можуть користуватися Інтернетом безкоштовно.

Дія роутера та антени спрямована таким чином, щоб обійняти тільки територію парку навпроти приміщення міської ради. Одночасно Інтернетом зможуть користуватися 100 осіб. Послуга активна цілодобово і без вихідних.

Хочеться додати, що Корюківка стала першим містом, у центрі якого є безкоштовний «Вай-Фай». Подібного у сусідніх Мені та Щорсі немає. Є безкоштовний Інтернет у барах та кафе, але він доступний тільки для клієнтів закладів. Щоб користуватися «Вай-Файєм» біля міської ради, потрібно лише прийти у парк.

Коментарі закриті.