перевіркаПротягом останніх трьох років змінилися акценти у контрольно-перевірочній роботі – більша увага приділяється потенційним порушникам податкового законодавства, і така тенденція матиме продовження в майбутньому, – підкреслив під час зустрічі з бізнесом начальник управління податкового та митного аудиту Головного управління Міндоходів у Чернігівській області Євгеній Шульга.

У січні 2014 року проведено 69 перевірок (планових та позапланових), що на 34 перевірки менше, ніж за аналогічний період 2013 року. За результатами перевірок донараховано до бюджету 4,5 млн. грн. податків. До бюджету надійшло 3,7 млн. грн., а це на 1,9 млн. грн.. більше, ніж за січень минулого року, пише Чернігівський монітор.

«До перевірок відбираються лише ті підприємства, які потрапляють до групи ризикових. Ризикоорієнтована система відбору платників податків для перевірок дозволяє не турбувати сумлінний бізнес», – зазначив Євгеній Шульга.

Посадовець запевнив підприємців області, що для сумлінних платників Міністерство залишається стабільним і надійним партнером.

Коментарі закриті.