Нещодавно першим заступником голови Менської райдержадміністрації призначено Геннадія Примакова, який до цього працював у Сосницькій міжрайонній державній фінансовій інспекції. Також скорочено одну з посад заступника голови. Гуманітарні проблеми покладено на Павла Терентієва.

Перший заступник голови Менської райдержадміністрації Геннадій Примаков.Геннадія Примакова у Мені знають як керівника громадської організації «Менська сотня», яка робить чимало добрих справ, зокрема, й у справі допомоги українській армії. Чи передасть Геннадій Анатолійович керівництво «Менською сотнею» у зв’язку з новою посадою?

– Поки що «Менська сотня» з розумінням ставиться до того, що посада першого заступника голови РДА забирає набагато більше часу, ніж моя попередня офіційна робота, – каже Геннадій Примаков. – Якщо відчую, що не справляюсь, – звичайно, запропоную обрати когось іншого для керівництва громадською організацією.

– За посадовими обов’язками у мене дуже багато питань, за вирішення яких у районі мушу відповідати, – зауважує перший заступник голови РДА. – Це і соціальна сфера, і житлово-комунальне господарство, інвестиції, будівництво, бюджет та інше. Коштів, звичайно ж, не вистачає. Вважаю, що на сьогодні одне з головних завдань районного керівництва і моє особисто – залучення інвесторів, скорочення витрат споживання газу та електроенергії, при цьому не зашкодивши нормальному робочому ритму підприємств. Роботу по залученню інвестицій уже розпочато. Зокрема, йдуть переговори про будівництво в Мені нової АЗС.

Далі наведемо більше порядку у земельних питаннях – розберемося, хто в районі землями користується і скільки за це платить. Ось, наприклад, нинішня ситуація по Макошине: там зараз три претенденти на землі і майно ТОВ імені Шевченка. Завдання районної влади і мене особисто – допомогти людям вибрати того, хто буде чесно працювати і вести розрахунки з людьми, не забуваючи і про соціальну сферу та робочі місця. Тобто, вважаю, що влада повинна стати гарантом, що в господарство прийде дійсно ефективний інвестор. Ну і, звичайно ж, і на цій посаді на даний момент допомога армії для мене буде одним з пріоритетів. А взагалі, моє кредо таке: ставити конкретні питання і давати на них конкретні відповіді – справами.

Заступник голови Менської райдержадміністрації Павло Терентієв.Павло Терентієв працює заступником голови РДА з 2005 року, відав питаннями агропромислового комплексу. Нині ж йому доручено ще й гуманітарну сферу. Чи не занадто далеко ці питання від того, чим раніше займався Павло Олександрович, маючи вищу сільськогосподарську освіту і майже тридцятирічний досвід практичної роботи на посадах, пов’язаних з сільським господарством?

– Вказувати вчителям, як навчати дітей, а лікарям – як лікувати хворих не входить в мої обов’язки. Для цього є в районі і галузеві керівники, і спеціалісти, – каже Павло Терентієв. – Моє завдання – організувати вирішення проблем, які існують у цих галузях. Тобто, щоб вчитель міг навчати, а лікар – лікувати так, як вимагає того держава. Я ж разом з головним лікарем чи директором школи маю подбати про умови роботи того ж учителя чи лікаря. А це вже – суто господарська робота. До того ж, працюючи заступником голови РДА не перший рік, знаю зблизька наші районні проблеми, зокрема, і в цій галузі.

Коментарі закриті.