«Літали» чотири команди з Мени, Макошине, Киселівки та Березни. Боротьба за першість точилася з трьох видів: якість та оригінальність оформлення моделей, запуск вільнолітаючого планера та тривалість його польоту і навіть з такого специфічного, як запуск бумеранга на точність приземлення.

Зі слів директора районної станції юних техніків Володимира Чорного, авіамодельні гуртки – найпопулярніші серед юнацтва. В Мені і Макошине вони існують вже майже 12 років, а у Березні і Киселівці з’явилися зовсім недавно, трохи більше року.

Змаганням особливо раділи вдячні глядачі з дитячого садка ім. Щорса, які аж підстрибували захоплено на лавах стадіону.

Найбільш якісно виготовили свої моделі та гарно оформили їх Богдан Вербило та Андрій Богданьок з Мени, які й посіли перше та друге місця. Почесне третє – у В’ячеслава Зав’ялова з Макошине. Найкраще і найточніше запустили бумеранг Роман Росол з Киселівки, макошинці В’ячеслав Зав’ялов та Олександр Маглич. В запуску планера знову перемогли В’ячеслав Зав’ялов та Богдан Вербило, Сергій Канавець з Макошине поки що задовольнився «бронзою». Усіх переможців було нагороджено дипломами та цінними подарунками.

– Я дуже вдячний керівникам гуртків Олександру Забузі, Віктору Шевченку та Володимиру Чуйку за їх віддану працю та любов до дітей, – сказав Володимир Чорний. – А також всьому нашому педагогічному колективу, який надав безкорисливу професійну і матеріальну допомогу для проведення змагань.

Анатолій ФУРМАН. Фото Валерія ТИХОНОВА.

Коментарі закриті.