У Менській колонії виготовляють точні копії кораблів

Виготовити макет корабля дуже складно. Кожна деталь виготовляється і обробляється вручну, тому на виготовлення чергового макету витрачається велика кількість часу.

Найбільш копітка робота – виготовлення кіля. Щогли вистругуються з тонких рейок. На першому етапі виготовляються лише перші заготовки, а збірка і фарбування корабля здійснюється пізніше, розповіли ЧЧ в управлінні ДПтС України в Чернігівській області.

Для багатьох засуджених створення моделей кораблів – це щось більше, ніж звичайне хобі і цікаве заняття. Це, перш за все, можливість самовираження, спосіб реалізувати свої таланти і разом з цим можливість відволіктись і поринути у світ мрій. Незалежно від того, бойовий це корабель, сучасна яхта, або історична галера, кожне судно втілює собою всю могутність морських просторів.

«Регулярна виховна робота із засудженими, в процесі якої виявляються здібності і інтереси, допоможе засудженим реалізувати свій потенціал і відкрити в собі нові творчі завдатки. А створення копій кораблів сприяє розвитку уваги, концентрації і самовираження», – вважає заступник начальника установи з соціально-виховної та психологічної роботи Сергій Бур.

Коментарі закриті.