У вихідні з 12 по 14 листопада працівниками райвідділу міліції у вечірній час та під час відпрацювання центрального ринку було затримано дев’ять осіб, які порушували громадський порядок. Складено вісім адміністративних протоколів за розпивання алкогольних напоїв та появу в стані сп’яніння в громадських місцях та один протокол – за порушення порядку розрахунків.

Про це газеті повідомили в районному відділі УМВС України в Чернігівській області у відповідь на смс-думку стосовно недостатньої роботи правоохоронців по забезпеченню громадського порядку. При цьому правоохоронці наголошують, що увечері та у вихідні патрулювання здійснюється за рахунок особистого часу працівників міліції.

Також у Мені було затримано трьох громадян Узбекистану, котрі розпивали алкоголь у громадському місці. Райвідділ міліції підготував матеріали щодо видворення іноземців з території України.

Три адмінпротоколи складено і на громадян Білорусії, Росії та Узбекістану, які порушили правила перебування іноземців на території України. Відповідатиме за порушення закону і менянка, що не вжила заходів для їхньої реєстрації.

Міліція також провела відпрацювання в Березні, Локнистому та Гориці, під час яких виявлено 22 адміністративні правопорушення та розкрито злочин – збереження наркотичних засобів.

Коментарі закриті.