У Мені відкрився перший в Україні завод картопляних напівфабрикатівЗараз Україна імпортує таких напівфабрикатів на півмільярда гривень, а новий завод може одразу на третину забезпечити цю потребу.

Для Мени і Чернігівщини відкриття нового заводу – це насамперед 50 постійних робочих місць і більше ста – сезонних (при садінні, збиранні картоплі та сортуванні бульб), розповідає ОДТРК “Сівер Центр”.

Що ж до самої виробничої лінії, то роботу планують налагодити цілодобово в три зміни. Тоді велику партію сировини можна переробити без простоїв за кілька діб, а далі зробити перерву на відпочинок і профілактику для обладнання, розповідає Сергій Юхименко — керівник корпорації «Інтерагросистема», яка реалізує цей проект. Українська сторона в цей проект вклала понад 48 мільйонів гривень.

Україна вирощує достатньо картоплі, але для ресторанів і кафе, які пропонують картоплю «фрі», завозить напівфабрикати з-за кордону – на 500 мільйонів гривень. Щоб усунути цей парадокс, треба й створити весь цикл виробництва продукції, починаючи від вирощування. Це і постійна співпраця з фермерами, і питання сертифікації продукції, і єдина система логістики (заморожування, транспортування тощо). Про все це йдуть зараз переговори з партнерами.

Заводська лінія – турецького виробництва. Вона змонтована протягом минулої зими. Для залучення іноземних інвестицій (2,5 млн. євро) у Мені було створене спільне підприємство. Ще кілька місяців знадобилося, щоб узгодити підключення до електромереж: завод споживає понад тисячу кіловат, тому в перспективі потрібні додаткові лінії електропередач.

За умови додаткової модернізації завод у Мені може забезпечити майже всю потребу України в цих напівфабрикатах.

Коментарі закриті.