Узимку цього року народний депутат України Валерій Давиденко ініціював комплексну медичну програму «Здоров’я мешканців Чернігівщини». Першим етапом програми передбачені безкоштовні профілактичні огляди дітей у навчальних і дошкільних закладах провідними київськими ортопедами та прийоми жінок ведучими мамологами України. На прохання Олександра Мисника ці благодійні програми найближчим часом розпочнуть свою роботу в Мені і Менському районі.

До громадської приймальні народного депутата України Валерія Давиденка постійно надходять звернення мешканців округу, які стосуються медичних питань. Зокрема, йдеться про надання допомоги у лікуванні чи про прийом вузькопрофільних спеціалістів.

Валерієм Давиденко була запропонована програма «Здоров’я жителів Чернігівщини», в рамках якої передбачені публічні лекції відомих українських лікарів та індивідуальні прийоми провідних фахівців України в різних областях медицини.

Одна з найбільш актуальних проблем в Україні – рак молочної залози. Тому перший етап реалізації даної програми в Менському районі – це дводенний прийом маммолога-онколога Сергія Георгійовича Бугайцова, засновника наукового напрямку по розробці комплексної програми реабілітації (відновного лікування) жінок, хворих на рак молочної залози, з психосоматичними розладами.

Запрошуємо жінок і дівчат на БЕЗКОШТОВНІ профілактичні прийоми:

м. Мена, вул. Шевченка, 61 А (поліклініка Менської ЦРЛ, каб.9):

8 квітня, з 10.00 до 19.00

9 квітня з 09.00 до 18.00

Довідки та попередній запис на прийом по телефону: (097) 848-76-11

Бугайцов Сергій Георгійович – головний науковий співробітник відділу радіоіндукованих онкологічних захворювань Інституту клінічної радіології ДУ «Національний науковий центр радіаційної медицини НАМН України», академік АНВО України, доктор медичних наук, доктор наук з державного управління, професор, автор 130 наукових статей, а також 3 монографій .

Також повідомляємо, що на початку квітня розпочнуться безкоштовні профілактичні огляди дітей у навчальних і дошкільних закладах провідними київськими ортопедами.

Коментарі закриті.