karinaСтрашна звістка облетіла Мену наступного дня після святкування Дня міста. Напередодні увечері внаслідок падіння та удару головою загинула дев’ятирічна жителька райцентру Каріна Сивенок. Лікарі боролися за життя дівчинки до останнього, але падіння виявилося фатальним.

На День міста яскраво світило сонце і ніщо не віщувало біди. Каріна виступала у складі «Фієсти». Ніхто не знав, що це був останній вихід на сцену маленької артистки.

– Виклик надійшов о 22.50, – розповідає головний лікар району Петро Хомрач. – Карета швидкої виїхала одразу, за 10 хвилин дитина була вже у реанімації. У постраждалої не відслідковувався кров’яний тиск, вона була непритомна, не дихала.

Ще по дорозі до лікарні медики робили дівчинці непрямий масаж серця та штучне дихання, а по прибутті на місце – провели цілий комплекс реанімаційних маніпуляцій. На жаль, внаслідок травми черепа, яка спричинила обширну гематому, дитина померла.

За офіційним повідомленням районного відділу УМВС України, наразі з’ясовують обставини, за яких сталася трагедія, по даному факту проводиться перевірка.

– Смерть Каріночки – величезна, непоправна втрата для дітей, батьків, наших французьких друзів, – каже керівник «Фієсти» Анжела Цигипа. – Дівчинка була дуже талановитою, доброю, красивою. Для колективу – просто незамінною, виступала в основному складі «Фієсти», брала участь у всіх конкурсах та фестивалях. Це була чемна і вихована дитина з хорошої люблячої родини. Каріну любили всі.

Коментарі закриті.