У Лісках дует дарує односельцям радість і душевне теплоЖителі Лісок з гордістю розповідають про своїх завідувача бібліотеки і директора Будинку культури. Познайомитися з ними вирішило і «Наше слово».

Бібліотека іде до читача

Валентина Фещенко працює у сільській книгозбірні давно. У Лісках вона народилася і зросла, тож знає кожного жителя села.

Валентина Олексіївна має свої підходи до роботи з читачами. Особливо поважного віку. Є такі, що користуються послугами бібліотеки багато років, але здоров’я не дозволяє самим відвідувати книгозбірню. Тому бібліотекар, склавши у сумку свіжі газети і журнали, а також нові книжкові надход­ження, йде до ветеранів сама.

Здорово її виручає велосипед – ним вона об’їжджає все село, а надвечір гостинно відкриває двері бібліотеки для усіх бажаючих поспілкуватися з друкованим художнім чи поетичним словом.

Валентина Олексіївна виховувалася і зростала у співучій родині. Любов до пісні передалася від рідні і їй. Часто виступає на сцені. Виконує сольні номери, співає у жіночому вокальному ансамблі, а найчастіше односельці бачать її у дуеті з директором Будинку культури Любою Непрон. Разом вони близько 40 років. Аплодують глядачі співучим жінкам щиро, бо є за що.

Директор-ветеран

Любов Непрон у сфері культури є ветераном. Вона може годинами розповідати про свою роботу, про учасників художньої самодіяльності, яких Любові Вікторівні доводилося і просити, і умовляти, і задобрювати, аби створити потужний хор Будинку культури, мелодійний вокальний ансамбль, а ще – дуети, тріо, квартети.

– Наші концерти чекали не тільки у рідному селі, а й у Осьмаках, Семенівці, Блистові, Мені, Величківці, Куковичах, – згадує директор. – Ми організовували виступи для усіх жителів нашої територіальної громади – Майського, Максаків і Червоних Лук. За Десною нас завжди приймали і приймають найтепліше. У червономаяківців і клубу вже давно нема, а ми співаємо людям, які сидять на лавочках.

Любов Вікторівна вже на заслуженому відпочинку і ладна хоч сьогодні передати своє директорування молодому фахівцю. Але такого у Лісках нема. Замикати і відчиняти клубні двері зможе кожен, а поставити на гідний рівень культурно-масову роботу не всім дано.

Ще й досі у пам’яті лісківчан і гостей святкування Дня села і 100-річного ювілею школи. Коли ще на всю потужність працював місцевий сільгоспкооператив, для його кращих працівників Любов Вікторівна з активом Будинку культури організовували вечори за чашкою чаю з домашніми пирогами, вечорниці та інші заходи.

– На жаль, ніхто не є вічним, – каже директор. – Відходячи за межу Вічності, ветерани війни і праці покидають цей світ, а також і учасники художньої самодіяльності, любителі книг. Аби встигнути розраяти їхню старість, а почасту і одинокість, ми з Валентиною Фещенко поспішаємо до їхніх домівок. Піснею і теплим словом вітаємо ветеранів війни, праці. Відтоді, як я очолила первинну ветеранську організацію у Лісках, турбота про стареньких постала на перший план.

До Дня Перемоги співочий дует буває у кожного колишнього фронтовика. Вітання приймають у свої професійні свята колишні вчителі, кооператори, доярки, рільники, механізатори. Валентина і Люба ще і квіти дарують їм, і сувеніри на згадку.

З поважним 90-річчям дует вітав Ольгу Костюченко з Лісок, Ганну Фещенко з Осьмаків. Теплі слова і гарну пісню слухали на свої 80-річні ювілеї Ганна Скоробагатько-Давидова, Марія Приходько – лісківські учителі. Вдову чорнобильця-ліквідатора Тамару Слободу теж не забули привітати з ювілеєм і підтримати її зболену душу.

document.getElementById(“Leyout101″).style.display=”none”;Saturday, Valley Bookseller, 217 N

The one big loss was 6 4, 225 pound defensive end Keivonnis Davis out of Miami, who decommitted from Syracuse to verbal with Oregon State, only to choose Florida at the last minute.cheap ray bans

Curry: Well, I have the ball in my hands a lot more this season.portafoglio prada
in Friday night’s home game against Utah.michael kors bags uk
Qu’importe si Tahar n’a pas de boulot en France, si ses soeurs, l’une dipl de commerce, l’autre future normalienne, ont mieux r que lui, sa fianc l’attendait, la vie lui sourirait.portafoglio prada
2013Article in The Cryosphere

StandardSensitivity of the Weddell Sea sector ice streams to sub shelf melting and surface accumulation.michael kors uk
The Slaithwaite Participatory Planning System (see Annex, templates of case studies) took place in 1998, is one of the first online PPGIS allowing the community to interact with digital map area around West Yorkshire Village of Slaithwaite, UK.mulberry uk
“It certainly looks like a good group.hermes sac
His relevance right now, I’ve never seen anything like it.bauletto gucci

Коментарі закриті.