Автор: Юрій ТОВСТОП’ЯТ.

Як не прикро це констатувати, проте золота осінь закінчується. Не лише як пора року, а ще і як фінальний акорд футбольного сезону.

Ще свіжі в пам’яті спогади про його початок, який ознаменував собою кубок пам’яті Миколи Прокопенка. Перемогу в тому турнірі здобула менська «Юність», тим самим заявивши про свої наміри поборотись і за чемпіонство.

Проте вже наступний турнір – кубок Перемоги, що приурочується до річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні, підкорився, не побоюсь цього слова, тріумфатору сезону – «Авангарду».

До Дня Незалежності в Мені відбувся ще й кубок Незалежності. І цей турнір також виграв «Авангард».

З останнім туром чемпіонату співпав кубок Макаренка, що проводиться в Березні. Почесні гості цього турніру – футболісти менського «Кооператора» – скористалися гостинністю березнянців, вперше в історії вивізши трофей за межі селища.

Минулої неділі Мена приймала два півфінальні поєдинки кубку «Золота осінь».

У першому двобої зійшлись команди «Березна» та «Синявка». Знову, як і в чвертьфінальному поєдинку з «Кудрівкою» (3:2), «Синявка» проявила свої найкращі бійцівські якості і здолала опір «Березни». Цього разу долю переможця також вирішив один м’яч. Матч закінчився з рахунком 2:1. Подолавши команди, що розмістились за підсумками чемпіонату району вище «Синявки» («Кудрівка» фінішувала п’ятою, а «Березна» стала срібним призером), в фіналі хлопці зустрінуться з переможцем чемпіонату – «Авангардом».

Тим часом «Авангард» у півфінальній грі з «Кооператором» забив два м’ячі, відповіді на які у суперників не знайшлось.

У неділю в Мені відбудеться остання гра сезону, яка дасть відповідь на питання, чи вдасться чемпіонові примножити свої трофеї чи все ж «Синявка» зможе скрасити явно не найкращий в історії команди сезон?

У будь-якому випадку сподіваємось, що фінальний поєдинок стане яскравою крапкою цього неперевершеного футбольного року!

Коментарі закриті.