8-го вересня у зв’язку з дорожньо-транспортною пригодою на трасі Чернігів-Грем’яч, що спричинила загибель 10 осіб, розпорядженням голови Чернігівської облдержадміністрації було створено комісію з розслідування причин трагедії.

Про це повідомила прес-служба управління МНС в Чернігівській області.

9-го вересня в управлінні МНС України в Чернігівській області відбулось її засідання. Головував на ньому заступник голови облдержадміністрації Віктор Тканко. На засіданні були присутні заступник голови комісії-начальник управління МНС Володимир Муха, т.в.о. начальника УМВС Валерій Костильов, начальник УДАІ УМВС Олександр Єршов, начальник управління з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи облдержадміністрації В’ячеслав Рига, начальник відділу взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи апарату облдержадміністрації Сергій Болдирев, заступник начальника управління охорони здоров’я облдержадміністрації Володимир Пулін.

Крім того, були запрошені начальники головної державної інспекції на автомобільному транспорті, територіального управління головної автотранспортної інспекції в Чернігівській області, ДП “Чернігівській облавтодор”, завідувачі сектору мобілізаційної роботи та цивільного захисту управління охорони здоров’я та відділення екстреної і планової консультативно-медичної допомоги Чернігівської обласної лікарні.

Головне питання що розглядалося – про дорожньо-транспортну пригоду, що сталася 8 вересня 2011 року на трасі Чернігів-Грем’яч, ліквідацію наслідків надзвичайної ситуації та організацію взаємодії між відповідними суб’єктами реагування.

Слід зазначити, що підрозділи управлінь МНС, УМВС в області та охорони здоров’я облдержадміністрації зреагували та спрацювали належним чином, відповідно до розроблених спільних планів взаємодії.

Рішенням комісії був запропонований комплекс заходів відповідним управлінням щодо з’ясування причин та обставин ДТП, надання медичної та психологічної допомоги сім’ям загиблих та постраждалих внаслідок ДТП та проведення додаткових комісійних обстежень автодоріг на відповідність вимогам законодавства України щодо забезпечення безпеки дорожнього руху.

Крім того, відповідні доручення отримали голови районних державних адміністрацій, виконавчі комітети міських рад, органи місцевого самоврядування. Зокрема, їм необхідно надавати всебічну допомогу сім’ям загиблих та постраждалих внаслідок ДТП, внести зміни й доповнення в Положення про порядок подання оперативної інформації про надзвичайні ситуації і події техногенного, природного та іншого характеру та уточнити розрахунки сил і засобів, переліки організацій, підприємств, установ різних форм власності, які можуть залучатись до ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій.

Коментарі закриті.