У Березні проходить зимовий турнір з міні-футболу на кубок Петра Копила.

За інформацією вчителя фізкультури Березнянської ЗОШ І-ІІІ ступенів Михайла Трепача, на урочистому відкритті турніру, яке пройшло 24 грудня, були присутні представники місцевої влади, духовенства, політичних партій, спонсори, учителі та учні. Своє слово сказали донька і друзі Петра Пилиповича. Присутні вшанували пам’ять Петра Копила хвилиною мовчання.

Директор школи Оксана Нестерук побажала всім школярам дружити зі спортом і вести здоровий спосіб життя так, як робив це Петро Копил.

Організували турнір вчителі фізкультури Березнянської школи Віталій Пінчук та Михайло Трепач. Фінансову підтримку забезпечили місцеві спонсори.

У змаганнях беруть участь учні березнянських шкіл – вісім команд. Уже проведено чотири тури з семи. Лідерами є команди «Юність» та «Десна». Серед кращих бомбардирів – Андрій Бурдукало (онук Петра Копила), Сергій Кочин та Олексій Самсонов.

Наша довідка

Петро Філіпович Копил (він любив, щоб його називали саме так) – відомий березнянський спортсмен. Навчався у місцевій середній школі. Працював на різних відповідальних посадах у селищі, був інструктором з фізичної культури та спорту. Брав активну участь у спортивному житті селища та району. Був учасником і призером районних змагань з настільного тенісу, шашок, волейболу, баскетболу, чемпіоном району з кульової стрільби та футболу. Був незмінним капітаном збірної команди селища з футболу, її лідером, натхненником. Збірна команда Березни за участю Петра Копила ставала чемпіоном району, призером обласних змагань та володарем Кубка Чернігівської області. У 1975 році команда Березни брала участь в республіканських змаганнях з футболу. На жаль, життя Петра Копила рано обірвалось. Друзі запам’ятали його як чуйну, привітну, веселу, доброзичливу людину.

Фото з архіву школи.

Коментарі закриті.